Газета по-надвірнянськи
 

Ворохтянська селищна рада Надвірнянського району Івано-Франківської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

26 березня 2021, 11:05 | Рубрика: Оголошення Версія для друку Версія для друку 26 переглядів

відділу «Центр надання адміністративних послуг» Ворохтянської селищної ради:

1) Начальник відділу.

Вимоги до кандидатів на посаду начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг»: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; громадянство України; стаж роботи в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1-го року або стаж роботи в інших сферах управління – не менше 3-х років; знання діючого законодавства України професійного спрямування; вільне володіння державною мовою; знання діловодства; володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

2) Державний реєстратор.

Вимоги до кандидатів на посаду державного реєстратора відділу «Центр надання адміністративних послуг»: повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; громадянство України; стаж роботи у сфері права не менше трьох років або на посаді державного реєстратора чи виконання функцій державного реєстратора не менше одного року; успішне проходження спеціальної перевірки діяльності державного реєстратора у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань у порядку здійснення контролю, визначеному Кабінетом Міністрів України (для осіб, які до призначення на посаду державного реєстратора або виконання функцій державного реєстратора виконували функції державного реєстратора, перебуваючи у трудових відносинах з іншим суб’єктом державної реєстрації); знання діючого законодавства України професійного спрямування; вільне володіння державною мовою; знання діловодства; володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Для участі у конкурсі подають такі документи: заяву про участь у конкурсі, резюме (довільної форми); копію паспорта громадянина України; згоду на обробку персональних даних відповідно до ЗУ «Про захист персональних даних»; заяву про те, що на особу кандидата не поширюються заборони, встановлені ч. 3, 4 ст. 1 ЗУ «Про очищення влади», надає згоду на проходження перевірки й на оприлюднення відомостей щодо себе відповідно до вимог зазначеного закону; заповнену особову картку (П2-ДС); дві фотокартки (розміром 3х4); копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, наукового ступеня; декларацію про майно, доходи, витрати та зобов’язання за минулий рік відповідно до ЗУ «Про запобігання корупції».

Строк прийняття документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Документи подають за адресою: смт. Ворохта, вул. Д. Галицького, 41, кабінет керуючого справами Ворохтянської селищної ради. Тел. (03434) 4-14-55.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!