Газета по-надвірнянськи
 

Зустріч земляків: Михайло Ноняк спілкується з жителями 87-го округу

19 березня 2021, 12:39 | Рубрика: Передвиборна агітація Версія для друку Версія для друку 340 переглядів

Передвиборна агітація

Кандидат у народні депутати України у 87-му виборчому окрузі, позапартійний Михайло Ноняк провів ряд зустрічей у містах та селах Надвірнянщини та Богородчанщини.

ноняк

У місті Надвірна відбулися дві зустрічі у мікрорайонах на вулицях Руднєва та Ломоносова, на яких обговорювали проблемні питання міста, зокрема: ремонт міських доріг і прибудинкових територій; справедливі тарифи на водопостачання і водовідведення й інші комунальні послуги; збереження районної дитячої лікарні; підтримка підприємців в умовах карантинних обмежень; гідні пенсії для літніх людей та пільгових категорій.

Більшість із них неможливо вирішити на місцевому рівні. Тому надзвичайно важливо мати змогу впливати на формування відповідної політики на державному рівні.

фото3

«Розумію, як це працює, і прикладу максимум зусиль для вирішення згаданих завдань. Максимально лобіюватиму на державному рівні інтереси міста Надвірна й інших населених пунктів краю, залучаючи кошти з державного бюджету для потреб округу», – каже Михайло Ноняк.

Такі ж зустрічі уже відбулися у смт. Битків, селах Пнів, Горохолина, Горохолин Ліс, Бабче, Молодків, Гвізд, Старуня, Скобичівка, Грабовець, Жураки, Монастирчани. До кінця виборчої кампанії Михайло Ноняк планує побувати у кожному населеному пункті округу.

«Вдячний Вам, дорогі земляки, за можливість зустрітися та конструктивно поспілкуватися. Ваші побажання будуть втілені в життя, а я гідно представлятиму Ваші інтере­си у Верховній Раді», – запевнив Михайло Ноняк.

Партій багато, а свій – один!

Громадам потрібен свій

Михайло Ноняк!

Григорій МИХАЙЛЕНКО.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!