Газета по-надвірнянськи
 

6-а сесія Ланчинської селищної ради

30 квітня 2021, 10:59 | Рубрика: Депутати за роботою Версія для друку Версія для друку 5,168 переглядів

22 квітня ц. р. на 1-му пленарному засіданні 6-ї сесії Ланчинської селищної ради 8-го демократичного скликання під орудою селищного голови Надії Данилюк обговорили 28 питань порядку денного, з них 22-а попередньо розглядали на Дні депутата та засіданнях профільних постійних депутатських комісіях селищної ради, а 6 – внесені з голосу. Тому більшість із них на сесії ухвалювали без детального обговорення.

У роботі сесії взяли участь 15 депутатів Ланчинської селищної ради. На початку сесії народні обранці подали 2 звернення. За порядок денний депутати проголосували одноголосно.

Сесійне засідання розпочали із підтримки рішення Івано-Франківської обласної ради від 19 лютого 2021 р. № 63 4/2021 «Про проголошення в області 2021 року Роком полковника Армії Української Народної Республіки, голови Проводу Організації Українських Націоналістів Євгена Коновальця» та підтримали звернення Івано-Франківської обласної ради до Президента України В. Зеленського, Голови Верховної Ради України Д. Разумкова, Міністра внутрішніх справ України А. Авакова, Голови Служби безпеки України І. Баканова, Генерального прокурора України І. Венедіктової, в. о. Директора Державного бюро розслідувань О. Сухачова, Центральної виборчої комісії щодо порушень чинного законодавства України під час проведення і встановлення результатів проміжних виборів народного депутата України в ОВО № 87.

Депутати затвердили єдиний День депутата, котрий проводитимуть третього четверга щомісяця – для прийому громадян. День депутата у селищній раді – напередодні кожної чергової сесії – для належної підготовки до її проведення.

Опісля вирішували низку інших важливих питань, серед яких: виконання селищного бюджету за I квартал 2021р.; затвердження звіту про виконання фінансового плану КП «КНП ЦПМСД Ланчинської селищної ради» за І квартал; затвердження «Положення про бюджетні слухання»; затвердження Програми модернізації зовнішнього освітлення Ланчинської територіальної громади на 2021-2025 роки; передбачення у 2022 році коштів місцевого бюджету на співфінансування інвестиційних проєктів; внесення змін до переліку адміністративних послуг, що надає відділ «Центр надання адміністративних послуг Ланчинської селищної ради», та віддаленого робочого місця у с. Добротів Ланчинської селищної ради; затвердження технічної документації із землеустрою і передачу земельної ділянки у власність; затвердження проектно-кошторисної документації «Нове будівництво рекреаційної зони на вул. Горішня у селищі Ланчин Ланчинської селищної ради Надвірнянського району Івано-Франківської області»; затвердження «Положення про розміщення зовнішньої реклами на території Ланчинської громади» та «Порядку демонтажу зовнішньої реклами на території Ланчинської громади»; внесення змін до рішення від 19.09.2018 р. № 453-11/2018 «Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Ланчинської селищної ради ОТГ» й інші.

Прийняті рішення та результати поіменного голосування 1-го пленарного засідання 6-ї сесії селищної ради VIII скликання оприлюднені на офіційному вебсайті Ланчинської селищної ради Надвірнянського району для ознайомлення у строки, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

Інф. Ланчинської

селищної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!