Газета по-надвірнянськи
 

Ефективна і динамічна: VI сесія міської ради

2 квітня 2021, 12:25 | Рубрика: У міській раді Версія для друку Версія для друку 98 переглядів

Шоста сесія Надвірнянської міської ради під орудою Надвірнянського міського голови Зіновія Андрійовича відбулася минулотижневого четверга, 25 березня, у залі засідань районної ради з дотриманням усіх карантинних вимог в умовах «червоної» зони епідемічної ситуації.

Після виконання гимну-славню України та спільної молитви учасники пленарного засідання (27 депутатів міської ради, керівники старостинських округів об`єднаної територіальної громади з адмінцентром у Надвірній, відповідальні працівники апарату міської ради, комунальних підприємств, установ та інших організацій міста, а також представники громадськості) за пропозицією Зіновія Андрійовича вшанували пам`ять загиблих захисників територіальної цілісності України хвилиною мовчання. У контексті данини шани Героям української нації керівник територіальної громади мовив і про День українського добровольця, який відзначали 14 березня. – Це – мужні, нескорені патріоти, які одними з перших за покликом серця стали на захист рідної землі від російського окупанта-агресора, – наголосив Зіновій Андрійович і висловив слова подяки, передусім, депутатському корпусу міської ради і всім причетним до організації та встановлення меморіальної пам`ятної дошки українським добровольцям на майдані Шевченка у Надвірній. Також за доброю традицією на сесії привітали колег-депутатів – іменинників першого весняного місяця. Депутатки-ювілярки удостоїлись, крім усних поздоровлень та побажань, ще й розкішних букетів квітів.

  • Першими питаннями порядку денного стали звернення: до уряду, обласної виконавчої влади та ДП «Дороги Прикарпаття» – щодо ремонту доріг комунальної власності Надвірнянської міської територіальної громади (МТГ); до голови правління ПАТ «Укрнафта» Олега Гези та начальника НГВУ «Надвірнанафтогаз» (директора Бізнес-підрозділу (Захід)) Олега Мальчика – про передачу стадіону «Нафтовик» Надвірнянській МТГ; до українського парламенту – щодо необхідності прийняття законопроекту «Про управління відходами». Усі три звернення депутати підтримали.

На сесії окремими рішеннями затвердили звіт про виконання дохідної і видаткової частин бюджету за 2020 рік; внесли зміни до міського бюджету Надвірнянської ТГ на 2021 рік. Також ухвалили позитивні рішення з питань: про виконання програм міського бюджету за 2020 р.; про внесення змін у цьогорічну програму розвитку місцевого самоврядування Надвірнянської МТГ; про план роботи міської ради на І півріччя ц. р.; про приєднання КП «Архітектурно-планувальне бюро» Надвірнянської районної ради до КП «Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро» Надвірнянської міської ради; про розпорядження нерухомим майном комунальної власності; про поновлення, припинення договорів оренди земельних ділянок; про встановлення ставок податків та зборів на території Надвірнянської міської громади; про проект положення «Порядок розміщення та демонтажу зовнішньої реклами в м. Надвірна». Перед ухваленням конкретних рішень ці та інші питання обговорювали за координацією секретаря міської ради Тараса Пекарського, заступників міського голови Олега Йосипенка та Ігоря Писклинця, начальників відділу фінансового управління Лариси Русаловської, управління житлово-комунального господарства та інфраструктури Андрія Гуцька, управління економіки Тараса Новосельського.

За участі керуючого справами виконавчого комітету Олега Антонюка і начальника офісу соціальних послуг Василя Василенка депутати своїми рішеннями внесли зміни в рішення міської ради від 8 грудня 2020 р. «Про затвердження структури, штатного розпису Надвірнянської міської ради», а також виділили кошти з бюджету міської ради для надання адресної грошової допомоги жителям територіальної громади.

Начальник управління культури і туризму Олександр Зварчук координував питання про зміну засновника, перейменування закладів культури та затвердження нової редакції статутів і положень про затвердження базової мережі закладів культури міської ради; про створення міської бібліотеки для дітей та юнацтва ім. Ірини Яцури на базі майнових комплексів міської бібліотеки для юнацтва та районної дитячої бібліотеки.

З усіх питань ухвалили позитивні рішення, згідно з якими затверджено: 10 закладів клубного типу (у т. ч. центральний міський будинок культури (ЦМБК) замість колишнього районного БК); 13 бібліотек (у т. ч. центральна міська публічна бібліотека (ЦМПБ) замість колишньої центральної райбібліотеки); а також Надвірнянські дитячі художня і музична школи та Музей історії Надвірнянщини.

  • На сесії під орудою начальника управління освіти Тетяни Дзем`юк ухвалено рішення про ліквідацію трьох існуючих закладів позашкілля (про припинення діяльності Центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді; еколого-натуралістичного центру для дітей та юнацтва; станції юних техніків); створення із 1 вересня ц. р. комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Надвірнянської міської ради. Затвердили Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти міської ради; а також ще одне положення про нагородження стипендією ім. Володимира Луціва.

Широкий блок питань обговорили з ефективними ухваленнями рішень за участі начальників відділів розпорядження майном управління економіки Ольги Малахової, юридичного – Ярослава Дем`янчука, управлінь архітектури та містобудування – Олесі Костирко, земельних ресурсів – Лілії Хлопан.

Загалом на сесії прийнято 170 рішень з питань порядку денного. Оприлюднено депутатські: заяву Тараса Зіняка (щодо включення його у профільну депутатську комісію з питань інвестиції і промисловості), яка не набрала достатньої кількості голосів; два звернення Василя Будзака (про створення у Верховній Раді ТСК щодо зриву спецоперації із затримання «вагнерівців» і з приводу виплати «ковідних» коштів медикам та вакцинації), які підтримали депутати міської ради.

По завершенні роботи сесії Зіновій Андрійович подякував усім без винятку відповідальним працівникам міської ради – за якісно підготовлені матеріали, депутатському корпусу, головам депутатських фракцій та профільних комісій – за активну участь у сесійному засіданні, ініціативність та велику енергійну діяльність, спрямовану на розвиток об`єднаної громади міста.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!