Газета по-надвірнянськи
 

Фінансові послуги «Укрпошти»: зручно та вигідно

2 квітня 2021, 11:24 | Рубрика: До відома краян Версія для друку Версія для друку 24 переглядів

Оформити перекази чи платежі, оплатити комунальні послуги, рахунок мобільного телефону, кабельне телебачення, інтернет, кредити, страхівки, отримати пенсію чи соціальну допомогу, оформити передплату, замовити ліки, продукти, товари з інтернет-магазинів та інше. Ці або всього понад 50 послуг можна – в «Укрпошті». Компанія має мережу із 11000 відділень, що більше, ніж кількість усіх банківських офісів в Україні. А для 10 млн. жителів найвіддаленіших сіл, де відсутні магазини, аптеки та банки, «Укрпошта» єдина надає поштові та фінансові послуги поряд із домом.

Оплачуйте за комунальні послуги з комісією на 50% дешевше

В «Укрпошті» можна сплатити за комунальні послуги: електроенергію, водопостачання, телефонний зв’язок/телебачення/інтернет, дитячий садочок чи школу та здійснити будь-які інші регулярні платежі. Компанія приймає оплату як у поштовому відділенні, чи можна сплатити за послуги онлайн через сайт «Укрпошти».

Комісія на приймання платежів є нижчою чи для певних комунальних організацій відсутня завдяки укладеним угодам із компаніями-постачальниками послуг, електроенергії тощо.

Оплатити комунальні послуги із удвічі меншою комісією клієнти можуть зранку і до 13.00 год. у поштових відділеннях, де діють«Щасливі години для платежів». Враховуючи, що часто сплачується декілька квитанцій за місяць, та загальна економія буде суттєвою. Аби дізнатися, в якому відділенні «Укрпошти» діє акція, потрібно ввести назву міста і поставити знак «галочку» напроти фільтру «-50% від комісії за платежі до 13:00» на сайті «Укрпошти». Чи запитати у відділенні в оператора про «Щасливі години для платежів».

Розраховуйтесь банківськими картками у відділеннях

«Укрпошта» продовжує вдосконалювати фінансові сервіси та вводити нові послуги. У 3000 автоматизованих відділень, що обладнані платіжними терміналами, можна розрахуватися за послуги безготівково банківською карткою. А ще у поштовому відділенні можна одразу поповнити банківську картку VISA та Mastercard за нижчим, ніж у середньому у банках тарифом. Комісія за послугу – 1,5% від суми поповнення та не менше 10 грн. Умови зарахування коштів залежать від умов банку-емітента картки. Ще у поштових відділеннях із платіжними терміналами можна зняти без комісії кошти із карток платіжних систем VISA, MasterCard та Простір.

Відвідуйте поштові відділення у зручний час

Поштові відділення працюють без перерв до 18.00 год., найбільші – до 19.00 год., 20.00 год. чи навіть до 21.00 год. Крім того, можна сплатити за послуги онлайн «Укрпошти».

Тож у найближчому відділенні «Укрпошти» є всі необхідні фінансові послуги за приємними тарифами на оплату комунальних послуг та розрахунок банківською карткою чи оплата послуг онлайн на сайті «Укрпошти».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!