Газета по-надвірнянськи
 

Новий світовий рекорд Антона Левкуна

2 квітня 2021, 12:04 | Рубрика: Акцент, Ми - українці Версія для друку Версія для друку 155 переглядів

21 березня у Чорних Ославах уродженець цього села Антон Левкун замахнувся не спробувати, а відразу встановити(!) новий світовий рекорд у номінації «Найбільша кількість відтискань на двох пальцях обох рук за 60 секунд».

рекорд

Спортивне дійство розпочалося зі спільної молитви та благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського (ПЦУ) Юліана за участі настоятеля храму Святителя Василія Великого села Чорні Ослави Надвірнянського благочиння протоієрея о. Миколи Грицанюка, який побажав учасникам Божого Благословення й успіхів.

Підтримати українського силача також прибули найсильніша людина планети Василь Вірастюк, голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук, організатор, громадський діяч і активіст Іван Козловський, староста Чорноославського старостинського округу Петро Жолобчук, директор Чорноославського ліцею Василь Попович та жителі села.

Надихнувшись Державним Славнем України та добре фізично підготувавшись, Антон Левкун – неодноразовий рекордсмен, майстер спорту, викладач секцій карате в Європі (Швеція) – взявся за здійснення власної чергової спортивної вершини. І на великий подив жителів та гостей йому вдалося реалізувати задумане – за одну хвилину на двох пальцях обох рук він віджався 64 рази. Таким чином встановив новий світовий рекорд, побивши попередній, який належав Костандяну Грачику (Вірменія) – 57 разів, зафіксованого у 2019-му в Єревані. Загалом цей вид вважається технічно одним із найскладніших віджимань.

каратист

Нагадаємо, торік 14 жовтня на селищному стадіоні у Делятині Антон Левкун встановив рекорди України та світу: наніс 330 ударів по боксерській лапі, сидячи на поперечному шпагаті. А ще 2 грудня 2019-го на майдані Шевченка у Надвірній за 50 секунд у горизонтальній площині тільки на одних великих пальцях двох рук він віджався 53 рази, встановивши Національний рекорд України.

Бажаємо чорноославцю нових світових перемог та великих здобутків в ім’я України!

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!