Газета по-надвірнянськи
 

Онлайн-зустріч із представниками Дрезденського водоканалу

2 квітня 2021, 12:30 | Рубрика: Акцент, У міській раді Версія для друку Версія для друку 71 переглядів

Міжнародна співпраця – це завжди досвід, розвиток, нові можливості. Надвірнянська міська рада докладає максимум зусиль для поглиблення транскордонного співробітництва, ефективної співпраці з містами-побратимами та налагодження міжнародних зв’язків з іншими містами.

Днями відбулась онлайн-зустріч із представниками Дрезденського водоканалу (Німеччина) та міжнародних спеціалістів у сфері розробки міжнародних проектів із керівництвом КП «Надвірнаводоканал» та управлінням економіки міської ради.

Мета зустрічі – налагодження тісної співпраці між комунальними підприємствами у сфері водопостачання і водовідведення. Німецькі комунальні підприємства відомі своєю високою ефективністю, налагодженими процесами та сформованою партнерською мережею як у Німеччині, так і за її межами. Співробітництво з ними передбачає консультування «на робочих рівнях» між партнерськими організаціями.

Представники обох міст обговорили перспективу написання спільних проектів та їх реалізації. Результатом такої співпраці для Надвірнянської територіальної громади стала можливість перейняти успішний і, насамперед, практичний досвід у галузі водопостачання і водовідведення та поділитися набутими знання з іншими громадами країни, повідомляє Надвірнянська міська рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!