Газета по-надвірнянськи
 

Шоста сесія обласної ради восьмого демократичного скликання

30 квітня 2021, 12:10 | Рубрика: В обласній раді Версія для друку Версія для друку 3,028 переглядів

У п’ятницю, 23 квітня ц. р., відбулася шоста сесія обласної ради восьмого демократичного скликання. До порядку денного сесійного засідання за рекомендацією президії обласної ради та депутатів включено півсотні питань.

Їх розгляд депутатський корпус традиційно розпочав із обговорення звернень щодо актуальних політичних та соціально-економічних проблем. Зокрема, вони стосувалися необхідності внесення змін до Порядку відбору проєктів робіт із реставрації, консервації, ремонту на пам’ятках культурної спадщини, які реалізовуватимуть у рамках програми «Велике будівництво»; необґрунтованого зменшення розміру освітньої субвенції на оплату праці педагогічних працівників; звільнення з російської в’язниці політичного в’язня Олега Приходька, заборони діяльності антиук­раїнських політичних партій «Опозиційна платформа – За життя» та «Партія Шарія»; зволікання з розслідуванням, встановленням і притягненням до відповідальності осіб, винних у зриві спецоперації із затриманням «вагнерівців»; врегулювання на законодавчому рівні питань захисту прав дітей та функціонування закладів інституційного догляду і виховання дітей; прийняття у другому читанні проєкту Закону України «Про управління відходами»; передачі шкільних автобусів у комунальну власність територіальних громад.

Водночас обласна рада порушила клопотання про представлення до нагороджень Грамотою Верховної Ради України доцента кафедри публічного управління та адміністрування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Андрія Мазака та Почесною грамотою Кабінету Міністрів України президента Асоціації україністів Японії Йошіхіко Окабе.

Згідно з планом роботи обласної ради депутати заслухали інформацію про виконання обласного бюджету за 2020 рік. Опісля схвалили внесення змін до головного фінансового документа Прикарпаття на 2021 рік та до рішень обласної ради «Про розподіл коштів бюджету розвитку обласного бюджету на 2021 рік» і «Про фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища за рахунок планових надходжень у 2021 році».

Департамент охорони здоров’я ОДА поінформував депутатський корпус про стан захворюваності, вакцинації та поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у нашій області та про діяльність комунального некомерційного підприємства «Обласний госпіталь ветеранів війни Івано-Франківської обласної ради».

Під час сесійного засідання внесено зміни до чотирьох діючих обласних програм та затверджено п’ять нових, а також схвалено питання, які регулюють трудові, майнові та земельні відносини, повідомляє прес­служба Івано-Франківської обласної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!