Газета по-надвірнянськи
 

У нашій області запрацювали 50 пунктів щеплення проти COVID-19

30 квітня 2021, 12:07 | Рубрика: До відома краян, Здоров`я Версія для друку Версія для друку 3,069 переглядів

В Івано-Франківській області з 28 квітня запрацювали 50 пунктів щеплення, в яких можна вакцинуватися проти COVID-19. Всього в Україні працює 2127 таких пунктів. Усі вони розташовані в закладах охорони здоров’я, що надають медичні послуги, й обладнані відповідно до вимог інфекційного контролю.

Зокрема, у Надвірнянському районі із понеділка по п`ятницю з 9-ї до 15-ї год. працюють такі пункти щеплень:

Делятинська лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини (вулиця Січових Стрільців, 3, смт. Делятин), тел. (3475) 4-36-45;

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Ланчинської селищної ради» (вулиця Незалежності, 140, смт. Ланчин), тел. 096-517-86-30;

у м. Надвірна – КП «Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги» (вул. Федьковича, 4), тел. 067-995-92-41;

у с. Парище – амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Парище (вулиця Шевченка, 96), тел. 067-995-92-41.

Наразі в пунктах щеплення розпочинають вакцинацію людей віком 65+. На щеплення можна записатися через сімейного лікаря або реєстратуру пункту щеплення. Знайти адресу та телефон найближчого до вас пункту щеплення можна на сайті vaccination.covid19.gov.ua. Для проведення вакцинації необхідно мати з собою паспорт та ідентифікаційний код.

Щепитимуть вакциною AstraZeneca-SKBio, 367 200 доз якої Україна отримала у межах глобальної ініціативи COVAX. Також нею щепимуть тих, котрі повинні отримати другу дозу вакцини AstraZeneca, вже у травні. Вакцина AstraZeneca-SKBio вироблена у Південній Кореї, є ідентичною за складом і технологією виробництва та взаємозамінною до AstraZeneca/CoviShield, що виготовлена за ліцензією в Індії. Тому ті, котрі отримали першу дозу AstraZeneca/Covishield, можуть вдруге щепитися вакциною AstraZeneca-SKBio.

Зараз в Україні щеплять медиків і працівників закладів охорони здоров’я, мешканців та персонал будинків для літніх людей і спеціалізованих інтернатів, учасників Операції об’єднаних сил на сході України, людей, старших 65 років, соцпрацівників, священнослужителів, олімпійців і паралімпійців, які представлятимуть Україну на змаганнях у Токіо у 2021-му, освітян, які залучені до проведення ЗНО, співробітників патрульної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій та прикордонників.

Якщо ви не належите до пріоритетних груп вакцинації проти COVID-19, то можете записатися до списку очікування на вакцинацію за допомогою застосунку чи порталу «Дія» або через контакт-центр МОЗ 0 800 60 20 19, за інформацією РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!