Газета по-надвірнянськи
 

У Зеленій відкрили й освятили новозбудовану амбулаторію сімейної медицини

2 квітня 2021, 11:50 | Рубрика: Акцент, Медицина Версія для друку Версія для друку 82 переглядів

Минулого четверга, 25 березня, у с. Зелена (дільн. Фентираль) Пасічнянської територіальної громади відбулося урочисте відкриття новозбудованої комфортної амбулаторії загальної практики сімейної медицини КП «Пасічнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги» Пасічнянської сільської ради.

приміщення

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини (АЗПСМ) у Зеленій є першим медичним закладом такого типу в Пасічнянській територіальній громаді. Її будівництво розпочали у 2018-му і тривало до 2020 року. Також для належного функціонування медичного закладу згідно з тендерною документацією закупили медичне обладнання та завершили роботи з облаштування благоустрою на території амбулаторії.

12 березня ц. р. на четвертій сесії Пасічнянської сільської ради 8-го скликання амбулаторію групової практики сімейної медицини на дільниці Фентираль у Зеленій прийняли на баланс КП «Пасічнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги» Пасічнянської сільської ради.

На її урочисте відкриття прибули Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда, заступники сільського голови Володимир Крошков, Тарас Юрчило, старости Битківського, Зеленського, Пнівського старостинських округів Олег Юрчилюк, Василь Осташук, Василь Гладиш, т. в. о. керівника КП «Пасічнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги», депутат сільської ради Оксана Лавринович і заступник керівника Тарас Накладюк, директор ДП «Надвірнянський лісгосп», депутат обласної ради 7-го скликання Руслан Осташук, екс-заступник голови Надвірнянської районної ради Богдан Зеленчук, представники підрядної організації, яка будувала амбулаторію, депутати та керівники структурних підрозділів Пасічнянської сільської ради, а також медичні працівники.

лікарі

Після урочистого перерізання стрічки священники Зеленої та Черника отець Володимир Андрусяк та отець Мирон Тимів відправили подячний молебень, освятили приміщення медичного закладу та поблагословили колектив амбулаторії та їхніх майбутніх пацієнтів, яких обстежуватимуть та лікуватимуть у цьому прекрасному закладі сімейної медицини. Також отець Володимир Андрусяк привітав усіх присутніх з освяченням та відкриттям новозбудованого приміщеня амбулаторії і від імені церковної громади с. Зелена подарував медичному персоналу Ікону Терплячого Ісуса.

  • Андрій Гунда, Руслан Осташук, Богдан Зеленчук, Василь Осташук та представник підрядника привітали жителів села Зелена з такою важливою подією і побажали усім міцного здоров`я та передали колективу медичного закладу цінні подарунки.

Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда вручив Подяки Пасічнянської сільської ради «За вагомий внесок у будівництві амбулаторії загальної практики сімейної медицини» всім тим, котрі найбільше долучилися до будівництва та відкриття цієї амбулаторії, зокрема: директору ДП «Надвірнянський лісгосп» Русланові Осташуку, члену виконкому Надвірнянської міської ради Богданові Зеленчуку, Івано-Франківській обласній адміністрації, підряднику Дмитрові Дякуну, старості сіл Зелена, Максимець та Черник Василю Осташуку, медичному колективові Зеленської амбулаторії.

  • Т. в. о. керівника КП «Пасічнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги» Оксана Лавринович та завідувачка АЗПСМ с. Зелена Романія Осташук провела для присутніх екскурсію новими кабінетами медзакладу. Її приміщення є досить просторими, тут створені всі належні умови як для пацієнтів, так і для медичного персоналу, а також доступне для людей з інвалідністю. Амбулаторія забезпечена меблями й необхідним обладнанням, телемедичною апаратурою, що дає змогу гарантувати надання повного переліку послуг первинної медико-санітарної допомоги.

У цьому медичному закладі сімейної медицини, де трудитимуться 13 високваліфікованих медичних працівників, облаштовані для послуг пацієнтів кабінети сімейного лікаря, здорової дитини, профілактичних щеплень, жіночий оглядовий кабінет, кабінет лабораторних досліджень, реєстратура, стерилізаційні, маніпуляційні, кімнати для персоналу і технічні приміщення. Новозбудована амбулаторія, яка також забезпечена сучасним автомобілем Renault Duster, дозволить створити належні умови для медичного обслуговування жителів населених пунктів Пасічнянської територіальної громади.

Відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини – яскравий приклад того, як спільно можна робити корисні справи.

Керівництво Пасічнянської сільської ради і КП «Пасічнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги» просять жителів сіл Зелена,Черник та Максимець активно укладати декларації із сімейними лікарями амбулаторії села Зелена. В амбулаторії є дитячий ігровий куточок та облаштована зона очікування прийому, інформує Пасічнянська сільська рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!