Газета по-надвірнянськи
 

В Яремчі ремонтують міст

2 квітня 2021, 12:52 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 78 переглядів

На дорогах державного значення тривають заплановані роботи, які можна здійснювати за нинішніх погодних умов. Триває ремонт мосту через р. Каменка в Яремчі (присілок Дора), км 246+214 а/д Н-09 Мукачево – Львів. Проектом передбачено демонтаж перил, тротуарних плит, влаштування нового монолітного тротуару й оцинкованого бар’єрного та перильного огородження, встановлення закладних деталей.

міст

САД проводить влаштування з’їздів на автомобільній дорозі Н-09 Мукачево – Львів (об’їзна Богородчан та село Підгір’я), Н-10 Стрий – Мамалига (Отинія), бар’єрного огородження у селі Стримба, а/д Н-09 Мукачево – Львів, та пішохідних доріжок у селах уздовж автошляху Т-09-06 Івано-Франківськ – Надвірна. А також встановили нові дорожні знаки, зокрема, на кільцевій розв’язці а/д Т-09-06 Івано-Франківськ – Надвірна у Чернієві.

«Про великі об’єкти в рамках Національного проекту «Велике будівництво» ми звітуємо регулярно. Це капітальний ремонт мостів у Стопчатові та поблизу Кривопільського перевалу на а/д Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський, ремонт чотирьох мостів М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка. Крім того, завершено ремонт мосту у селі Олешів Тлумацької територіальної громади, км 19+912 а/д Н-18 Івано-Франківськ – Тернопіль», повідомляє Служба автомобільних доріг в області.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!