Газета по-надвірнянськи
 

«Вимагаємо визнати результати виборів недійсними і оголосити перевибори»

9 квітня 2021, 10:52 | Рубрика: ВИБОРИ Версія для друку Версія для друку 7,775 переглядів

«Дякую кожному, хто віддав свій голос за мене на виборах, хто прийшов на дільниці і виконав свій громадянський обов’язок. Було непросто. Ми чесно провели виборчу кампанію, , коли опоненти дозволяли собі брудні технології. Коли на одних терезах опинялися з одного боку гідність і відповідальність за сказане слово, а з іншого – мільйонний ресурс ставлеників олігархів.

Зрештою, достатньо лише глянути на те, що відбувалося в день тиші, в сам день виборів і зараз, під час підрахунку. Очевидні факти підкупу голосів, численні порушення на дільницях і те, що зараз відбувається в ОВК – це яскравий приклад грубої, незаконної боротьби за владу. Зважаючи на численні порушення і на ситуацію, що зараз відбувається, вимагаємо визнати результати виборів недійсними і оголосити перевибори.

Громада не повинна бути ошуканою. Ці вибори показали, що українці можуть об’єднатися і тепер потрібно скоординувати свої сили і перемогти у цій боротьбі за справедливість.

«Свобода» захищатиме ваш вибір!», зазначив у мережі Фейсбук Руслан Кошулинський, кандидат у народні депутати України у ОВО № 87.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!