Газета по-надвірнянськи
 

Замок «Краснодвір» прикрасили туї

2 квітня 2021, 12:00 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 52 переглядів

У теплу й сонячну суботу, 27 березня, у парку ім. Івана Франка у Надвірній поблизу руїн міської вежі XIV століття 51 активіст за 46 хвилин висадив 25 туй у рамках акції «Посади своє дерево», приурочій міжнародній екологічній події «Година землі», а також – створенню унікального культурно-туристичного продукту «Театр замку Краснодвір».

замок

Учасники однойменного клубу дякують небайдужим краянам за підтримку, енергію та працю під час акції, а особливо, вдячні підприємцю Олександрові Кушлику, який відгукнувся на цю ініціативу та закупив для озеленення 35 саджанців туй і чорнозему, а також ДП «Надвірнянський лісгосп» – за сприяння, підтримку та фахові поради.

Команда активістів із порятунку замку «Красно­двір», який перебуває у жахливому стані, та ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» останні декілька місяців докладають зусиль для його збереження та перетворення в унікальний центр інтерпретації історичної спадщини. «Ми прийняли Стратегію розвитку території замку та працюємо над її реалізацією, зокрема, прибрали територію, вивезли понад 30 автомашин будівельних відходів, виготовили проєктно-кошторисну документацію на консервацію замку, розробляємо проєкт детального планування території і вже цього року проведемо понад 20 заходів для досліджень та створення центру інтерпретації», зазначають члени Клубу.

А також просять усіх небайдужих краян долучатися до акцій і продемонструвати спільне з громадою бажання зберегти та розвинути найдавнішу історичну пам’ятку, пише у мережі ФБ «Клуб замку «Краснодвір».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!