Газета по-надвірнянськи
 

Звернення до Послів Європейського Союзу та країн Великої Сімки

9 квітня 2021, 10:47 | Рубрика: ВИБОРИ Версія для друку Версія для друку 7,695 переглядів

Кандидат у народні депутати України у виборчому округу №87 Олександр Шевченко 5 квітня 2021 року у цьому зверненні, зокрема, зазначив: «На моє переконання, тут сталося порушення конституційного права громадян обирати владу. Відбулась фальсифікація результатів виборів на користь кандидата від партії влади «Слуга народу» Василя Вірастюка.

Як продемонстрували паралельні підрахунки за легальними протоколами виборчих дільниць штабів трьох інших кандидатів, перемогу на виборах в 184 голоси виборців отримав кандидат Олександр Шевченко.

Зазвичай Окружна виборча комісія підводить підсумки виборів за 1-2 доби. Проте, як виглядає, результат голосування громадян не задовольнив владу. І почалися дії на спотворення результатів волевиявлення.

На моє переконання, Окружна виборча комісія вчинила свідомі дії на фальсифікацію результатів виборів на замовлення влади та депутатів провладної партії «Слуга народу». Забезпечували дії із фальсифікації спецпідрозділи Служби безпеки України.

Окружна виборча комісія, не маючи на те законних підстав, вибірково, відправляє на перерахунок протоколи і бюлетені виключно лише з тих дільниць, де велику перевагу має Олександр Шевченко.

Під час підбиття підсумків виборів було допущено ряд грубих порушень чинного законодавства України.

В Окружній виборчій комісії на шести дільницях, де кандидат Олександр Шевченко мав велику перевагу, при перерахунку виявлено крадіжки бюлетенів…».

«…У результаті цих злочинних дій було спотворено результат голосування на користь провладного кандидата Василя Вірастюка. Замість переваги Олександра Шевченка в 184 голоси, як це є фактично, Окружна комісія в результаті фальсифікацій фіксує перевагу провладного кандидата Василя Вірастюка в 749 голосів.

Зауважу, що і ряд громадських організацій, які мають своїм завданням нагляд за чесністю виборів, зокрема ОПОРА, ЧЕСНО та Комітет Виборців України, заявили про недотримання у виборчому окрузі № 87 на виборах народного депутата України права виборців на законне і чесне встановлення підсумків їхнього волевиявлення.

Прошу взяти надану інформацію до відома Ваших Урядів».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!