Газета по-надвірнянськи
 

100 000 гривень – на реалізацію освітнього проекту для навчальних закладів Пасічнянської громади

28 травня 2021, 11:02 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 328 переглядів

Днями Пасічнянська територіальна громада перемогла у конкурсі грантів «Енергія розвитку» від групи «Нафтогаз» й отримає грант – 100 000 грн. на реалізацію проекту «З новими технологіями на «ти»: цифрова компетентність вчителя та учня».

Проектом передбачено придбання комп’ютерного, мультимедійного, телекомунікаційного, акустичного й іншого обладнання для Пасічнянського, Пнівського, Битківського, Зеленського ліцеїв, Білозоринської, Максимецької та Черниківської гімназій, Битківської початкової школи № 1.

Шлях перемоги виявився нелегким, але дуже цікавим та хвилюючим: подання грантової заявки, яку відібрали із понад 300 заявників для участі у Другому освітньому етапі; проходження 8-тижневого навчання від Institute of Partnership and Sustainable Development; написання грантової заявки із вказанням мети, обґрунтування доцільності й унікальності проєкту.

Попереду – реалізація проекту! Зробимо навчальний та виховний процес у ліцеях та гімназіях Пасічнянської громади якісним, сучасним і «живим»!, інформує Пасічнянська ТГ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!