Газета по-надвірнянськи
 

Фестивальні обрії «Аркану»

28 травня 2021, 10:47 | Рубрика: Творчість Версія для друку Версія для друку 1,914 переглядів

В Івано-Франківську відбувся регіональний фестиваль оркестрів народних інструментів «Кобзареві струни» під гаслом «Наша дума, наша пісня – не вмре, не загине». У черговий раз його учасник – народний муніципальний оркестр народної музики «Аркан Сергія Орла» Надвірнянського центрального будинку культури під орудою Володимира Остап`юка продемонстрував високу виконавську та професійну майстерність, велику любов і шану до музики та пісні й повагу до нашої Прикарпатської землі.

Аркан

За професійне виконання музичних творів оркестр «Аркан» нагороджений грамотою, пам`ятними сувенірами та іншими фестивальними відзнаками. Його творчий колектив продовжує музичні традиції світлої пам`яті Сергія Орла, а також втілює і вдосконалює нові музичні твори, в яких звучить народний мелос нашого краю і не тільки.

Протягом року відбулася низка музично-мистецьких подій та фестивалів, зокрема, творче вшанування річниці великого Кобзаря Тараса Шевченка (у відеозаписі), а також багато різних концертів та виступів у Надвірній та будинку культури.

«Аркан» – у постійному творчому пошуку нових творів. Тут зберігають і примножують народні традиції. Яскравим підтвердженням цього є кадрова стабільність колективу, всі оркестранти якого є професійними музикантами, котрі досконало володіють музичними інструментами та талантом.

Численні шанувальники нашого славного «Аркану» зичать йому музично-духовного процвітання, втілення нових творчих здобутків, мирного неба, мудрості і єдності для блага нашого народу й України.

Роман ГЛОДАН,

фотомитець,

м. Надвірна.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!