Газета по-надвірнянськи
 

Мегазбори під Києвом дали старт референдуму проти розпродажу землі

28 травня 2021, 11:08 | Рубрика: Суспільство Версія для друку Версія для друку 1,314 переглядів

22 травня відбулись велелюдні збори у передмісті Києва. Делегати приїхали з усіх областей, міст та сіл України, адже на кону фізичне існування України як держави. Вже з першого липня стартує розпродаж сільськогосподарських земель, «освячений» президентом України. Він особисто скликав позачергові засідання Верховної Ради, аби вночі, коли країною ширяла страшна епідемія, узаконити розгнузданий аукціон, на якому з молотка підуть смарагдові землі, річки та озера, поля і ліси.

Стаття_5_2

Тільки Юлія Тимошенко та партія «Батьківщина» стали на захист українців та їх права жити і працювати на своїй землі. Боролись у парламенті –боротимуться і поза ним, пліч-о-пліч із мільйонами українців, які не будуть миритись зі спробою відібрати землю, щільно политу кров’ю цілих поколінь борців за незалежність.

Тисячі людей зібрались на мегазбори у маленькому селі Березівка, що під Києвом. Вони приїхали з усіх куточків країни, відклавши всі важливі справи, попри всі незручності, бо настає критичний момент існування самої Української держави.

Вбивчий для України «земельний пакет» було прийнято і підписано президентом Володимиром Зеленським практично миттєво. Воно і не дивно – він особисто забезпечував його ухвалення – вчиняючи цим не просто конституційний злочин, а й страшний гріх проти всіх поколінь українців. Добре знаючи, що понад 70% громадян проти.

Бо продана земля – це продана країна.

Адже земля не просто народжує життя і годує народ, який на ній живе. Вона формує саму територію країни. Всі визначні провідники нації це розуміли – Тарас Шевченко, Леся Українка, Іван Франко – і застерігали від її продажу.

Стаття_5_1

А тепер продаватись буде все, і конкурувати за землю будуть іноземні великі гроші.

Навіть, якщо українського фермера допустять на «електронний аукціон», він не зможе дати ціну, більшу за олігарха, спекулянта чи транснаціоналу. Що вже казати про звичайних громадян – у них землю просто так заберуть, через численні схеми, дбайливо вписані прямо в Земельний Кодекс. Інтерес тут більше, ніж на трильйон – бо дозволено знімати шар плодючої землі, а це безкоштовний і нічим не обмежений доступ до багатющої скарбниці українських надр.

Лише «Батьківщині» як найбільшій партії країни, із найбільш розгалуженою мережею, було по силах об’єднати людей, розгублених перед таким хамством.

Лише Юлія Тимошенко знайшла слова, на які відгукнулись справжні патріоти – аграрії, науковці, громадські організації та профспілки. Вони стали пліч-о-пліч, аби організувати референдум і продемонструвати справжню волю народу.

Тарас Шевченко писав: «І землею, всім даною, і сердешним людом торгуєте? Стережіться ж, бо лихо вам буде». Символічно, що велелюдні мегазбори під проводом Юлії Тимо­шенко відбулись в день його перепоховання.

Символічно, що цього дня одинадцять тисяч активних та небайдужих громадян сформували ініціативні групи для проведення референдума, ніби виконуючи заповіт Кобзаря – «Поховайте – та вставайте, кайдани порвіте».

Продажна земельна реформа не пройде.

Михайло МИХАЙЛИЧЕНКО.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!