Газета по-надвірнянськи
 

Надвірнянські лісівники проводять весняне лісовідновлення

14 травня 2021, 11:03 | Рубрика: Акцент, Природа Версія для друку Версія для друку 2,507 переглядів

Лісівники ДП «Надвірнянський лісгосп» активно розпочали підготовку до весняної посадки лісу. Цьогоріч планують провести лісовідновлення на площі 60-гектарній площі, із них: провести сприяння природного поновлення – на 15 га, посів у розсадниках лісових культур – на 0,5 га та догляд за лісовими культурами – на 250 га.

ліс

Для виконання поставлених завдань технікою, інвентарем, садивним та посівним матеріалом лісгосп повністю забезпечений. Запроектовано висадити майже 266 тис. штук саджанців, серед них: ялиця, бук і явір.

Для лісівників посадка лісу – справа водночас звична, буденна і найголовніша. Неважливо як – у рамках акцій, проектів чи просто щоденної роботи – лісівники завжди стовідсотково відновлюють ліси.

Традиційно роботи зі створення лісових культур проводять навесні, тому і ДП «Надвірнянський лісгосп» у квітні провела акцію «Створюємо ліси разом». Однозначно радо підтримуємо ініціативи з проведення акцій – вони привертають увагу громадськості до важливості буденної роботи лісівників.

Посів у розсадниках навесні 310 кг, ялиця – 100 кг, явора – 50 кг, бука – 130 кг, смереки – 10 кг.

Восени плануємо заготовити насіння – 400 кг: смереки – 100 кг, ялиці – 150 кг, бука – 50 кг, явора – 50, дуба – 50.

Інф. ДП «Надвірнянський лісгосп».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!