Газета по-надвірнянськи
 

Першість із волейболу – 2021 до Дня Героїв у Надвірній

28 травня 2021, 10:58 | Рубрика: Ми - українці Версія для друку Версія для друку 390 переглядів

22 травня у нашому місті відбулася першість Надвірнянської міської територіальної громади з волейболу серед чоловічих команд, приурочена Дню Героїв.

Урочисте відкриття турніру розпочалось традиційно із підняття національного прапора та виконання Державного Гімну України і привітання учасників змагань. Фінальну частину турніру провели у спорткомплексі ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття».

У змаганнях взяли участь 7 команд – «Освіта», «НПЗ», «Темп», «Добровольці АТО», «Електроньюс» , «Надвірна» та «Надія вмирає останньою».

Спорт гартує, виховує та об’єднує. У нашій громаді кількість спортивних масових заходів тільки збільшуватимуть. Розповів про це голова Надвірнянської міської ради Зіновій Андрійович і додав, що волейбол став популярним та займає лідерські позиції у нашій громаді. А ще приємно, що серед 7 команд у змаганнях взяли участь і ветерани АТО – мужні захисники й справжні герої, і учнівська молодь. – Перехоплює дух, емоції, коли учасники – віком від 16 до 60 років – змагаються, аби стати найдостойнішим та найсильнішим, – зазначив Зіновій Андрійович.

Усі команди продемонстрували хорошу гру, спортивний характер та волю до перемоги. Найспритнішою і найдосвідченішою виявилась команда учителів фізкультури «Освіта» – вони стали переможцями турніру. Друге місце у команди «Електроньюс», третє – «Надвірна».

Начальник відділу молоді та спорту міської ради Василь Завадський спільно із учасником бойових дій Євгенієм Боднарчуком нагородили «золотого», «срібного» і «бронзового» переможців Кубками, грамотами та грошовими преміями від міської голови Зіновія Андрійовича.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!