Газета по-надвірнянськи
 

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проектів містобудівної документації

28 травня 2021, 10:23 | Рубрика: Оголошення Версія для друку Версія для друку 316 переглядів

1. «Внесення змін до генерального плану села Поляниця, суміщеного з детальним планом території для будівництва об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування (готельний комплекс із вбудованими приміщеннями торговельного призначення) на участку Вишні у с. Поляниця Надвірнянського району Івано-Франківської області».

Замовник проекту: виконавчий комітет Поляницької сільської ради (на замовлення ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ ІНВЕСТОХІЛЛС ВЕСТА»).

Внесення змін до генерального плану с. Поляниця, суміщеного із детальним планом території для будівництва об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування (готельний комплекс із вбудованими приміщеннями торговельного призначення) на участку Вишні у с. Поляниця Надвірнянського району Івано-Франківської області загальною площею 2,3863 га (0,95 га; 0,9163 га; 0,52 га).

На виконання: рішення Поляницької сільської ради від 18.05.2021 р. № 146-6/2021 «Про внесення змін до генерального плану села Поляниця, суміщеного з детальним планом території на участку Вишні».

2. «Внесення змін до генерального плану села Поляниця, суміщеного з детальним планом території для будівництва об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування (готельний комплекс із вбудованими приміщеннями торговельного призначення) на участку Вишні у с. Поляниця Надвірнянського району Івано-Франківської області».

Замовник проекту: виконавчий комітет Поляницької сільської ради на замовлення громадян (Вовчук Д.М., Петренко В.О., Єжак Р.Ф.).

Внесення змін до генерального плану с. Поляниця, суміщеного з детальним планом території для будівництва об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування (готельний комплекс із вбудованими приміщеннями торговельного призначення) на участку Вишні у с. Поляниця Надвірнянського району Івано-Франківської області загальною площею 0,404 га (0,2470 га; 0,12 га; 0,037 га).

На виконання: рішення Поляницької сільської ради від 18.05.2021 р. № 146-6/2021 «Про внесення змін до генерального плану села Поляниця, суміщеного з детальним планом території на участку Вишні».

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій: головний спеціаліст відділу земельних відносин та архітектури виконавчого комітету Поляницької сільської ради Борисевич Василь Михайлович.

Із містобудівною документацією можна ознайомитись із 28 травня 2021 року до 28 червня 2021 року в Поляницькій сільській раді за адресою: Івано-Франківська область, Надвірнянський район, село Поляниця, вул. Карпатська, 1А, зал засідань.

Відповідно до частини шостої статті 21 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції приймають письмово із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції, що надійшли після встановленого строку, залишаться без розгляду.

У громадських слуханнях можуть взяти участь: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, юридичні особи, власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляють містобудівну документацію, та на суміжній із нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію, депутати місцевої ради.

Пропозиції та зауваження слід подавати до виконавчого комітету Поляницької сільської ради за адресою: с. Поляниця, вул. Карпатська, 1 А; тел. (03434) 37-2-40; факс (03434) 37-240; e-mail:polianutska.sr@gmail.com

Терміни подання пропозицій: із 28 травня 2021 року до 28 червня 2021 року. Строк завершення розгляду пропозицій: 28 червня 2021 року.

Заплановані інформаційні заходи у вигляді громадських слухань щодо врахування громадських інтересів при обговоренні проекту містобудівної документації, які будуть проведені 29 червня 2021 року о 13.30 годині за адресою: зал засідань Поляницької сільської ради на вул. Карпатській, 1А, село Поляниця Надвірнянського району Івано-Франківської області (при умові дотримання всіх карантинних заходів).

Дане повідомлення є підставою для подання пропозицій та зауважень, які подають під час проведення громадських слухань, а саме до 28 червня 2021 року включно.

Поляницька сільська рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!