Газета по-надвірнянськи
 

Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів

28 травня 2021, 10:24 | Рубрика: Оголошення Версія для друку Версія для друку 366 переглядів

Проєкт рішення Поляницької сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів»;

Проєкт рішення Поляницької сільської ради «Про затвердження Положення щодо встановлення ставок та порядку визначення сплати орендної плати за землі комунальної власності Поляницької територіальної громади»;

Проєкт рішення Поляницької сільської ради « Про затвердження Положення про оренду майна Поляницької сільської ради та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, повідомляємо, що у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Поляницької сільської ради ( https://polyanytsya.if.ua) в розділі «Діяльність ради» підрозділ «Регуляторна діяльність» опубліковано проєкти регуляторних актів – проєкт рішення Поляницької сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів», проєкт рішення Поляницької сільської ради «Про затвердження Положення щодо встановлення ставок та порядок визначення сплати орендної плати за землі комунальної власності Поляницької територіальної громади» та проєкт рішення Поляницької сільської ради «Про затвердження Положення про оренду майна Поляницької сільської ради та забезпечення відносин у сфері комунального майна» та аналізи регуляторного впливу до них.

Розробник проєкту рішення Поляницької сільської ради «Про затвердження Положення щодо встановлення ставок та порядку визначення сплати орендної плати за землі комунальної власності Поляницької територіальної громади» – відділ земельних ресурсів та архітектури виконавчого комітету Поляницької сільської ради.

Розробник проєктів рішень Поляницької сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів», «Про затвердження Положення про оренду майна Поляницької сільської ради та забезпечення відносин у сфері комунального майна – відділ земельних ресурсів та архітектури виконавчого комітету Поляницької сільської ради, відділ юридичного забезпечення та персоналу виконавчого комітету Поляницької сільської ради, фінансовий відділ Поляницької сільської ради.

Дані проєкти рішень розроблені відповідно до Податкового кодексу України (№2755-VI від 02.12.2010) та Постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» з метою збільшення надходжень до сільського бюджету та встановлення місцевих податків та зборів на території Поляницької територіальної громади.

Строк, протягом якого приймають зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до зазначених проєктів рішень сільської ради, становить один місяць з дня оприлюднення проєкту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу.

Відповідно до частини 1 статті 20 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» пропозиції та зауваження до проєктів регуляторних актів просимо подавати в письмовому або електронному вигляді виконавчому комітету Поляницької сільської ради за адресою: с. Поляниця, вул. Карпатська, 1А; тел. (03434) 3-72-40, факс 3-72-40; e-mail: Polianytska.sr@gmail.com.

Поляницька сільська рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!