Газета по-надвірнянськи
 

У Бистрицькій школі відкрили духовний куточок

28 травня 2021, 10:58 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 1,872 переглядів

Цього тижня у Бистрицькому ліцеї відбулась гарна подія, яка ввійде в історію школи – відкриття духовного кутка.

Коли настоятель храму Св. Вмч. Юрія Переможця ПЦУ с. Бистриця прот. о. Михайло Герилюк запропонував відкрити духовний куток у цьому навчальному закладі, то директор Ганна Томуняк із превеликим задоволенням погодилась і буквально за тиждень підготувала місце, організувала ремонтні роботи тощо. За це щиро їй дякуємо, пише Поляницька сільська рада ТГ.

Також до цього задуму долучився о. Григорій (УГКЦ), який спільно з о. Михайлом Герилюком вніс свій вклад – ікони, рушники, духовну літературу, молитовники і дитячі Біблії.

На освячення християнського куточка завітали голова Поляницької сільської ради ТГ Микола Поляк, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту сільської ради Галина Кіщук, начальник відділу соціального захисту населення Галина Андрейків та Мар’яна Кузьмич, начальник служби у справах дітей сільської ради, і шкільна родина.

Учнівство підготувало святковий міні-концерт, у піснях прославляли Всевишнього.

Священники провели бесіди з учнями, розповіли їм багато повчальних притч та настанов. Ще напередодні свята о. Михайло не залишив поза увагою другокласників, які готуються до першого причастя. А ще він подарував для духовного куточка перший дарунок – лампадку, яка світитиме під час молитви.

Відтепер як учителі, так і учні, зупинившись на мить під час перерви, у тихому і духовному місці у своїх молитвах можуть звернутися до Господа і Матінки Божої, попросити міцного здоров‘я і допомоги в успішному завершенні навчального року.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!