Газета по-надвірнянськи
 

У Ланчині вшанували найповажніших жителів

28 травня 2021, 10:56 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 355 переглядів

З нагоди відзначення Дня Героїв голова Ланчинської селищної ради Надія Данилюк, перший заступник голови Михайло Іваночко та секретар ради Ольга Яремин відвідали воїна УПА Олексія Білоуса та учасника Другої світової війни Михайла Іваночка.

Посадовці не лише теплими словами привітали цих визначних людей, а й вручили їм матеріальну допомогу та пакунки. «Приділити увагу, поспілкуватися, допомогти тим людям, які пережили війну, – наш обов’язок. Вони завжди діляться спогадами та історіями свого нелегкого життя, а для нас важливо їх почути», – зазначила селищний голова Надія Данилюк.

Озеленили, заквітчали, облагородили

До свята Дня Героїв висадили 240 кущів самшиту та 200 штук різних видів квітів на могилах ОУН-УПА та Січових Стрільців.

Зелені насадження позитивно впливають на клімат громади. Декоративні кущі формують архітектурне обличчя селища, надають мальовничості, викликають у людей почуття естетичної насолоди.

Велика подяка за фінансову підтримку тим, котрі надали нові аграрні інвестиції у придбанні насаджень, а також працівникам селищної ради за зроблену роботу з облагородження цих могил.

Благоустрій та озеленення населених пунктів є важливим та актуальним питанням для жителів нашої громади, інформує «Ланчинська громада».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!