Газета по-надвірнянськи
 

У Ворохтянщині придбали новий трактор «Lovol TE – 244»

28 травня 2021, 11:02 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 344 переглядів

КП «Селищне комунальне підприємство» Ворохтянської територіальної громади отримало ще одного помічника – повнопривідного трактора марки «Lovol TE – 244» (Revers), 2021 року виробництва, із напівпричіпом-самоскидом марки «1ПТС-2» та кабіною тракторною, універсальною.

Техніку комунальники планують використовувати для: перевезення вантажів, будівельних та навантажувальних робіт; транспортування, складування відходів та ліквідації стихійних сміттєзвалищ; очищення від снігу комунальних доріг, вулиць та майданчиків у зимовий період.

У селищній раді переконані, що нова техніка забезпечить підвищення кількості та якості комунальних послуг, а також сприятиме покращенню благоустрою території громади, забезпеченню комфортних умов проживання жителів та покращенню екологічної ситуації.

На закупівлю колісного міні-трактора, напівпричепа та кабіни з селищного бюджету виділено 281999,60 грн. Планують доукомплектувати трактор щіткою комунальною для прибирання доріг і вулиць, а ще снігоприбиральним відвалом, повідомляє Ворохтянська селищна рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!