Газета по-надвірнянськи
 

Знищуйте борщівник Сосновського

28 травня 2021, 11:12 | Рубрика: До відома краян Версія для друку Версія для друку 479 переглядів

На окремих територіях у м. Надвірна та територіальної громади розповсюджена особливо небезпечна отруйна рослина – борщівник Сосновського.

Ця рослина створює загрозу життю і здоров’ю людей. Борщівник швидко розповсюджується, тому необхідно регулярно проводити заходи щодо його знищення. Найефективніший спосіб – систематично підкошувати молоді рослини, щоб не дати можливість утворитися суцвіттю (можна знищувати хімічним або методом використання дизпалива). Винищувальні заходи борщівника Сосновського, починаючи з весни і до осені, зобов’язані проводити всі землевласники і користувачі земельних ділянок, на яких він розповсюджений.

Згідно з «Правилами благоустрою й утримання території міст та інших населених пунктів Івано-Франківської області» (пункт 4.1) землевласників і користувачів, які не вживають заходів боротьби з бур’янами, у т.ч. із борщівником, можуть притягнути до адміністративної відповідальності за ст. 52 і ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Надвірнянська міська рада звертається до всіх землекористувачів і землевласників, на ділянках яких зростає борщівник Сосновського, з вимогою провести винищувальні заходи. У випадку не прийняття відповідних заходів, землекористувачів буде притягнуто до адмінвідповідальності згідно зі ст. 152 КУ «Про адміністративні правопорушення» за порушення «Правил благоустрою і утримання території міст та інших населених пунктів Івано-Франківської області» (штраф до 1360 грн.).

Надвірнянська міська рада

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!