Газета по-надвірнянськи
 

Кращих представників громадськості Прикарпаття, серед яких Юрій Остапчук, нагороджено відзнакою обласної ради

25 червня 2021, 10:34 | Рубрика: Нація Версія для друку Версія для друку 4,119 переглядів

В Івано-Франківській обласній філармонії імені Іри Маланюк відбулася урочиста академія з нагоди відзначення 130-річчя з дня народження Євгена Коновальця. У рамках урочистостей відбулося нагородження видатних прикарпатців ювілейною відзнакою обласної ради «130 років Євгену Коновальцю». Такі медалі засновані обласною радою на відзначення в області 2021-го Роком Полковника Армії Української Народної Республіки, Голови Проводу Організації Українських Націоналістів Євгена Коновальця.

Як зазначив голова обласної ради Олександр Сич, Євген Коновалець і до сьогодні є прикладом політичного лідера, якого так бракує Україні й українцям на сучасному етапі розбудови Української держави.

«Рідкісна риса Євгена Коновальця знаходити компромісний підхід і єднати українців різних політичних середовищ є вкрай затребуваною для нинішнього українського політикуму. Так само, як і затребуваною для його націоналістичного сегменту. Полковник, за свідченням Євгена Врецьони, критично ставився до надмірного «націоналістичного принципіялізму», відповідно до якого націоналісти мали би навіть не контактувати з ненаціоналістами. «Визвольна боротьба багатогранна і кожен чесний українець може знайти в ній своє місце», – вказував він. Чим не взірець для політичної тактики сучасних українських націоналістичних формацій? Цілістю своїх характеристик Євген Коновалець є взірцем політичного лідера, якого так бракує українцям в умовах нинішнього національного перепуття», – наголосив керівник депутатського корпусу.

Олександр Сич вручив ювілейні нагороди воякам ОУН-УПА. Опісля з рук голови облдержадміністрації Андрія Бойчука медалі отримали учасники російсько-української війни та репресовані.

  • Ювілейною відзнакою «130 років Євгену Коновальцю» нагородили керівника ГО «Всеукраїнське об`єднання воїнів АТО Прикарпаття», волонтера, депутата районної ради Юрія Остапчука.

Водночас перший заступник голови обласної ради Василь Гладій вручив відзнаки прикарпатським науковцям, а керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Михайло Королик – митцям та літераторам.

Зазначимо, що згідно з розпорядженням голови обласної ради ювілейною відзнакою «130 років Євгену Коновальцю» нагороджено близько сотні кращих представників громадськості Прикарпаття, інших регіонів України та закордонного українства, повідомила пресслужба обласної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!