- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Кращих представників громадськості Прикарпаття, серед яких Юрій Остапчук, нагороджено відзнакою обласної ради

Posted By Модератор On 25.06.2021 @ 10:34 In Нація | No Comments

В Івано-Франківській обласній філармонії імені Іри Маланюк відбулася урочиста академія з нагоди відзначення 130-річчя з дня народження Євгена Коновальця. У рамках урочистостей відбулося нагородження видатних прикарпатців ювілейною відзнакою обласної ради «130 років Євгену Коновальцю». Такі медалі засновані обласною радою на відзначення в області 2021-го Роком Полковника Армії Української Народної Республіки, Голови Проводу Організації Українських Націоналістів Євгена Коновальця.

Як зазначив голова обласної ради Олександр Сич, Євген Коновалець і до сьогодні є прикладом політичного лідера, якого так бракує Україні й українцям на сучасному етапі розбудови Української держави.

«Рідкісна риса Євгена Коновальця знаходити компромісний підхід і єднати українців різних політичних середовищ є вкрай затребуваною для нинішнього українського політикуму. Так само, як і затребуваною для його націоналістичного сегменту. Полковник, за свідченням Євгена Врецьони, критично ставився до надмірного «націоналістичного принципіялізму», відповідно до якого націоналісти мали би навіть не контактувати з ненаціоналістами. «Визвольна боротьба багатогранна і кожен чесний українець може знайти в ній своє місце», – вказував він. Чим не взірець для політичної тактики сучасних українських націоналістичних формацій? Цілістю своїх характеристик Євген Коновалець є взірцем політичного лідера, якого так бракує українцям в умовах нинішнього національного перепуття», – наголосив керівник депутатського корпусу.

Олександр Сич вручив ювілейні нагороди воякам ОУН-УПА. Опісля з рук голови облдержадміністрації Андрія Бойчука медалі отримали учасники російсько-української війни та репресовані.

  • Ювілейною відзнакою «130 років Євгену Коновальцю» нагородили керівника ГО «Всеукраїнське об`єднання воїнів АТО Прикарпаття», волонтера, депутата районної ради Юрія Остапчука.

Водночас перший заступник голови обласної ради Василь Гладій вручив відзнаки прикарпатським науковцям, а керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Михайло Королик – митцям та літераторам.

Зазначимо, що згідно з розпорядженням голови обласної ради ювілейною відзнакою «130 років Євгену Коновальцю» нагороджено близько сотні кращих представників громадськості Прикарпаття, інших регіонів України та закордонного українства, повідомила пресслужба обласної ради.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2021/06/kraschyh-predstavnykiv-hromadskosti-prykarpattya-sered-yakyh-yurij-ostapchuk-nahorodzheno-vidznakoyu-oblasnoji-rady/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.