Газета по-надвірнянськи
 

Новообраний парламентар зустрівся з головами територіальних громад

25 червня 2021, 11:42 | Рубрика: Депутати за роботою Версія для друку Версія для друку 4,911 переглядів

Голови територіальних громад 87 виборчого округу на нараді в райдержадміністрації зустрілись із народним депутатом України Василем Вірастюком. Участь у зустрічі взяли голова райдержадміністрації Володимир Пасько, голова районної ради Олександр Кеніз, заступник голови РДА Леся Свідрак.

205238047_1862500373909652_

Парламентар вислухав кожного з представників ТГ, які говорили про болючі проблеми. Кожна територіальна громада в окрузі має низку питань, які вирішити самотужки не в змозі. Тому голови ТГ звертаються до представників найвищих органів влади. Потребує значної фінансової підтримки і Яремчанська громада. Також ряд проблем у Ланчинській громаді. Тут ще досі не завершені роботи з ліквідації наслідків стихії 2020 року. Потребує значних фінансових вливань і Переріслянська громада. Голова ТГ говорив про найболючіше стан та ремонт місцевих доріг.

Одна з найбільших територіальних громад у районі – Пасічнянська – теж має проблемні питання. Тут уже 10 років не можуть добудувати новий корпус Битківського ліцею, у селищі немає дитячого садка. Також є загроза підмивання і руйнування мостів у напрямку Биткова та Зелени. Проблемним залишається питання острівців у руслі річки Бистриця.

З наслідками стихії 2020 року не можуть справитись і у Делятинській громаді. Тут потрібно укріплювати береги річок. Державні кошти на ті чи інші роботи надходять у грудні і через неможливість освоєння повертаються назад, кажуть у громаді.

Володимир Пасько наголосив, що безпосередня комунікація між владою та місцевим самоврядуванням допоможе вирішити актуальні завдання розвитку територіальних громад.

У свою чергу нардеп запевнив у всебічній підтримці стосовно вирішення озвучених проблемних питань кожної громади 87-го округу, інформує РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!