Газета по-надвірнянськи
 

Ремонт спортмайданчика, благоустрій парку, облаштування рекреаційної зони…

4 червня 2021, 13:02 | Рубрика: Депутати за роботою Версія для друку Версія для друку 7,991 переглядів

На другому пленарному засіданні шостої сесії Ланчинської селищної ради 28 травня н. р. під орудою Ланчинського селищного голови Надії Данилюк депутати обговорили актуальні питання життєзабезпечення об`єднаної громади, з яких ухвалили відповідні рішення.

Водночас депутати селищної ради не оминули і нагальні суспільно-політичні моменти: їхня позиція щодо питань такого характеру також визначена у прийнятих конкретних рішеннях.

Так обранці селищної територіальної громади одноголосно підтримали: звернення Івано-Франківської міської ради до Президента України В. Зеленського та до Верховної Ради України щодо підготовки до відсічі вторгнення московського агресора; клопотання обласної ради про повторне присвоєння звання Героя України Провіднику ОУН Степанові Бандері та Головнокомандувачу УПА Романові Шухевичу; звернення обласної ради стосовно заборони діяльності антиукраїнських політичних партій «Опозиційна платформа «За життя» та «Партія Шарія»; звернення Ланчинської селищної ради до Прем`єр-міністра України Д. Шмигаля щодо реєстрації актів цивільного стану громадян у Державному реєстрі на території Ланчинської ТГ; звернення Ланчинської селищної ради до прем`єр-міністра України Д. Шмигаля, голови Івано-Франківської ОДА А. Бойчука, народних депутатів України від Прикарпаття щодо виділення коштів на ліквідацію наслідків та запобігання надзвичайної ситуації у Ланчинській громаді. Тексти звернень оприлюднили, доповідаючи з цих питань, депутати селищної ради Надія Іваночко, Наталія Яремин, Ігор Голіней.

Окремими рішеннями внесено зміни до плану соціально-економічного розвитку Ланчинської територіальної громади на 2021 рік, а також до рішення сесії від 24 грудня 2020 р. «Про бюджет Ланчинської селищної ради на 2021 рік», про що доповідали депутат селищної ради Ігор Голіней та начальник управління фінансів селищної ради Мар`яна Данилюк.

За координацією депутата обласної ради, першого заступника Ланчинського селищного голови Михайла Іваночка затвердили: проектно-кошторисну документацію «Нове будівництво рекреаційної зони з облаштуванням джерела в урочищі «Забережжя» у селищі Ланчин Ланчинської селищної ради»; проектно-кошторисну документацію «Капітальний ремонт спортивного майданчика зі штучним покриттям на території Ланчинської гімназії у селищі Ланчин», а також аналогічну документацію з благоустрою території парку ім. Б. Хмельницького у Ланчині.

Ольга Яремин курувала обговорення й ухвалення рішення з питання про скасування Постанови № 277 від 29 березня ц. р. «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України».

На сесії депутати заслухали начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Михайла Ковальчука і затвердили Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Ланчинської селищної ради….

Також ухвалено рішення про включення земельних ділянок комунальної власності у перелік земельних ділянок, права оренди на які пропонуються до продажу на земельних торгах окремими лотами та надання дозволу на розробку документації із землеустрою.

Обговорили й інші земельні питання, а також різне.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!