Газета по-надвірнянськи
 

«Це питання я взяв на особистий контроль», – голова ОДА на гелікоптері перевірив, чи не загрожують області нові підтоплення

18 червня 2021, 11:28 | Рубрика: Ситуація Версія для друку Версія для друку 8,543 переглядів

Останніми днями на Прикарпатті спостерігались інтенсивні опади, які призвели до підйому рівня води в основних річках басейнів Дністра та Прута. Рівень небезпеки став жовтим.

Бойчук1

Через це виникла потенційна загроза підтоплення сільськогосподарських угідь на окремих територіях.

Із метою контролю ситуації, оцінки ймовірної шкоди та перевірки стану берегоукріплень і захисних споруд, 16 червня на Прикарпатті відбувся контрольний обліт потенційно вразливих місць, пише «Галка».

Голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук спільно з начальником Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області Володимиром Чернецьким побували у районі міст Галич, Тисмениця, Калуш, Івано-Франківськ, сіл Нижнів, Пасічна, Красник та селищ Верховина і Ланчин.

«Наразі ситуація із паводками в області є контрольованою. Але з метою запобігання негативних наслідків у майбутньому тривають роботи з берегоукріплення та будівництва захисних споруд, розроблена відповідна комплексна програма. Це питання я взяв на особистий контроль. Відповідні служби продовжуватимуть постійний моніторинг. У випадку погіршення ситуації вони повинні швидко та ефективно зреагувати», – запевнив Андрій Бойчук.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!