Газета по-надвірнянськи
 

Ліцеїсти «Престижу» здобули по 200 балів на ЗНО

2 липня 2021, 12:47 | Рубрика: Акцент, Ми - українці Версія для друку Версія для друку 972 переглядів

Щороку випускники закладів загальної середньої освіти України проходять зовнішнє незалежне оцінювання з метою перевірити свої знання та уміння, набуті за час навчання в школі, та здобути якомога більше балів для конкурсної кампанії до вищих навчальних закладів.

Приємно, що учні Надвірнянського ліцею «Престиж» щороку демонструють впевнене володіння знаннями та хорошу підготовку з усіх предметів, з яких проводиться ЗНО, а деякі з них здобувають найвищі можливі результати на рівні з найкращими учнями нашої країни.

basarab-205x300

Ліцеїст 4-Б курсу Олег Басараб (на світлині) не допустив жодної помилки й отримав максимально можливі 200 балів із фізики. Тільки 28 учнів в Україні змогли написати фізику на 200 балів, і приємно, що серед них наш учень. До того ж, Олег цьогоріч отримав чудову відзнаку – «Випускник року». Не відстав від нього і його однокласник Сергій Савчук (на світлині). Він здобув 200 балів із географії, увійшовши до «десятки» найкращих знавців географії в Україні за підсумками цьогорічного ЗНО. А ще він є «Гордістю ліцею», із приємністю повідомляє Надвірнянський ліцей «Престиж».

savchuk-240x300

Олега та Сергія вітають із такими визначними досягненнями та бажають успішно вступити до омріяних вищих навчальних закладів.

А допомогли учням досягти відмінних результатів учителі-наставники Петро Романчук, Олег Ковальчук, Олександр Бакай. Саме вони готували їх до зовнішнього незалежного оцінювання.

Ще кілька випускників цього освітнього закладу зупинились за один крок до повторення такого результату. 199 балів з історії України – в Юліана Шкрума (4-А курс), стільки ж з англійської мови – у його однокласника Володимира Спасюка. А ліцеїст 4-Б курсу Ілля Капац здобув 199 балів з біології. Той випадок, коли сумувати через втрату максимального бала не варто!

Загалом випускники «Престижу», як зав­жди, гідно справились із цьогорічним ЗНО та готові поборотись за вступ на ті спеціальності у ВНЗ, які собі запланували. Успіху їм!

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!