- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Ліцеїсти «Престижу» здобули по 200 балів на ЗНО

Posted By Модератор On 02.07.2021 @ 12:47 In Акцент,Ми - українці | No Comments

Щороку випускники закладів загальної середньої освіти України проходять зовнішнє незалежне оцінювання з метою перевірити свої знання та уміння, набуті за час навчання в школі, та здобути якомога більше балів для конкурсної кампанії до вищих навчальних закладів.

Приємно, що учні Надвірнянського ліцею «Престиж» щороку демонструють впевнене володіння знаннями та хорошу підготовку з усіх предметів, з яких проводиться ЗНО, а деякі з них здобувають найвищі можливі результати на рівні з найкращими учнями нашої країни.

basarab-205x300 [1]

Ліцеїст 4-Б курсу Олег Басараб (на світлині) не допустив жодної помилки й отримав максимально можливі 200 балів із фізики. Тільки 28 учнів в Україні змогли написати фізику на 200 балів, і приємно, що серед них наш учень. До того ж, Олег цьогоріч отримав чудову відзнаку – «Випускник року». Не відстав від нього і його однокласник Сергій Савчук (на світлині). Він здобув 200 балів із географії, увійшовши до «десятки» найкращих знавців географії в Україні за підсумками цьогорічного ЗНО. А ще він є «Гордістю ліцею», із приємністю повідомляє Надвірнянський ліцей «Престиж».

savchuk-240x300 [2]

Олега та Сергія вітають із такими визначними досягненнями та бажають успішно вступити до омріяних вищих навчальних закладів.

А допомогли учням досягти відмінних результатів учителі-наставники Петро Романчук, Олег Ковальчук, Олександр Бакай. Саме вони готували їх до зовнішнього незалежного оцінювання.

Ще кілька випускників цього освітнього закладу зупинились за один крок до повторення такого результату. 199 балів з історії України – в Юліана Шкрума (4-А курс), стільки ж з англійської мови – у його однокласника Володимира Спасюка. А ліцеїст 4-Б курсу Ілля Капац здобув 199 балів з біології. Той випадок, коли сумувати через втрату максимального бала не варто!

Загалом випускники «Престижу», як зав­жди, гідно справились із цьогорічним ЗНО та готові поборотись за вступ на ті спеціальності у ВНЗ, які собі запланували. Успіху їм!


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2021/07/litsejisty-prestyzhu-zdobuly-po-200-baliv-na-zno/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2021/07/basarab-205x300.jpg

[2] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2021/07/savchuk-240x300.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.