Газета по-надвірнянськи
 

На контролі стан харчових блоків у закладах загальної середньої освіти району

30 липня 2021, 12:54 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 562 переглядів

У Надвірнянській РДА відбулась нарада щодо дотримання вимог санітарного законодавства та перевірки стану харчоблоків у закладах загальної середньої освіти району за участі заступника голови РДА Лесі Свідрак, керівника апарату Миколи Кравчука, начальників Надвірнянського та Яремчанського районних відділів ГУ Держпродспоживслужби в області Івана Гурмака, Ігоря Гундяка та фахівців міськрайонних відділів ДУ «ІФ ОЛЦ МОЗ України».

Під час засідання обговорено створення спільних комісійних робочих груп та розроблення планів-графіків виїздів з питань перевірки стану закладів освіти, у тому числі з урахуванням заходів реформи шкільного харчування.

  • У 2020 році за ініціативи першої леді Олени Зеленської стартувала реформа системи шкільного харчування. На сьогодні це питання стоїть на контролі керівництва райдержадміністрації.

У зв’язку із реєстрацією захворювань дітей у відпочинкових закладах, які не мають права приймати для відпочинку дитячі організовані групи, Держпродспоживслужба Івано-Франківщини розпочала роботу щодо виявлення таких закладів шляхом проведення моніторингових обстежень. За станом на 23 липня 2021 р. проведено 278 моніторингових обстежень закладів, де відпочивають люди. На території Надвірнянського району встановлено факти приймання організованих груп дітей, однак ці заклади не мали на це права.

Керівникам усіх відпочинкових закладів вручено приписи щодо усунення виявлених порушень. Моніторингові обстеження закладів відпочинку триватимуть і надалі.

Додатково повідомляємо про прийняття розпорядження від 23 липня 2021 року про тимчасове припинення терміном на 10 робочих днів роботи відпочинкового комплексу «Таємниця Карпат» (с. Яблуниця Поляницької ТГ), до усунення виявлених порушень, інформує РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!