Газета по-надвірнянськи
 

Ольга Калініченко – новий т. в. о. директора ТРК «Надвірна»

2 липня 2021, 13:35 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 799 переглядів

Згідно з розпорядженням голови районної ради Олександра Кеніза від 23 червня 2021 р. № 44-р «Про призначення тимчасово виконуючою обов’язки директора ТРК «Надвірна» та відповідно до пункту 6.3.1. Статуту телерадіокомпанії «Надвірна» тимчасово виконуючою обов’язки директора ТРК «Надвірна» із 24 червня 2021 року призначено Калініченко Ольгу Андріївну.

Олександр Кеніз привітав нового т.в.о. директора ТРК «Надвірна» і побажав успішної праці, невичерпних сил та енергії. Голова районної ради зазначив, що призначення нового керівника варто вважати новою точкою відліку у розвитку компанії і додав, що районна влада підтримуватиме ініціативи нового керівника для досягнення нових висот у телепросторі та радіомовленні.

Іван Жигалюк, заступник голови районної ради, вітаючи Ольгу Калініченко, побажав підтримки від колективу, «бо тільки спільною працею можна показати гарні результати».

Олександр Кеніз та Іван Жигалюк вдячні попередньому директорові ТРК «Надвірна» Климковецькому Богдану Дмитровичу за сумлінну, плідну роботу на цій посаді, який приклав багато зусиль для розвитку та функціонування телерадіокомпанії, повідомляє сайт районної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!