Газета по-надвірнянськи
 

Освятили майбутній Центр військово-патріотичного виховання «Спартан» у Кубаївці

30 липня 2021, 12:35 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 646 переглядів

На цьогорічне храмове свято Верховних апостолів Петра і Павла у Кубаївці (а тут проживають неповних два десятки жителів) освятили роботи зі створення майбутнього Центру військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки «Спартан». Уже декілька тижнів ветерани АТО/ООС щотижня з’їжджаються до колишнього сільського клубу й працюють над його перетворенням у сучасний вишкільний Центр.

Центр-с4

Коломийська міська рада також долучається до його створення. Для потреб майбутнього Центру передали автомобіль та пральну машину. Голова Коломийської міської ради ТГ Богдан Станіславський упевнений, що в майбутньому Центр стане новим подихом життя в цьому маленькому, але дуже мальовничому селі, і гартуватиме молодь до боротьби за Україну.

Освячення робіт відбулося в рамках святкування храмового свята у Кубаївці. Тому не обійшлося без традиційних забав. Присутні мали змогу побачити та взяти участь у давньому обряді «петрування». А народні ансамбль «Сварга» та інші колективи потішили гостей свята своїми неймовірними хореографічними номерами.

У майбутньому військово-патріотичному Центрі облаштують смуги перешкод, місце для таборування з підведенням відповідних комунікацій, навчальні приміщення та тренувальні майданчики. Керівництво Коломийської міської ради територіальної громади дякує Миронові Забарилу, ветеранам АТО/ООС, депутату Коломийської міської ради Миколі Андрійчуку, підприємцям, меценатам та всім, хто долучається до створення цього Центру.

Дякуємо всім добрим людям, хто долучився до цього заходу, особливо побратимам з ГО «Чорна сотня золоті леви», УНА-УНСО, Тризуб, Правий сектор, іншим громадським організація, журналістам та всім священнослужителям та місцевій владі, які передали цінні подарунки Центру – автомобіль ГАЗ 2107 та пральну машинку, допомогли організувати та провести це свято. Висловлюємо вдячність нашим депутатам з ЄС за смачнющий бограч і банош, а також панові Анатолію, керівнику ПП «Колібрі» за прекрасний банер, візуалізацію нашого проекту. Дякуємо за спортінвентар заслуженому тренеру України І. Данилишину. Надалі запрошуємо всіх до співпраці. Адреса Центру: м. Коломия, вул. Шевченка, 21.

Адже тільки так, спільними зусиллями, нам вдасться виховувати наших синів та доньок як справжніх захисників та патріотів України, – зазначив міський очільник і додав: – Кубаївка – найменше село Коломийської громади. На свято Петра і Павла воно перетворилось на живий та активний осередок. Тут танцювали, співали, святкували зберігаючи українські традиції. Кубаївка доводить, що не поступається іншим своєю колоритністю, незабутністю та історією. Храмове свято вкотре продемонструвало, що тут живе неймовірний дух нашого Покутського краю, повідомляють на своїх FB-сторінках Богдан Станіславський та Мирон Забарило.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!