Газета по-надвірнянськи
 

Посвідчення і подяки отримали самбісти та їх тренер

2 липня 2021, 13:41 | Рубрика: Акцент, Спорт Версія для друку Версія для друку 1,207 переглядів

Наприкінці червня керівництво Надвірнянської міської ради урочисто вручило посвідчення за виконання нормативу майстра спорту України та подяки надвірнянським самбістам та їх тренеру-наставнику.

205789224_544782930230177_6

За підсумками молодіжного чемпіонату України з боротьби самбо, який тривав із 4 по 7 лютого у Харкові, та чемпіонату Європи з самбо, що відбувся 26-29 травня у Лімассолі на Кіпрі, вихованці СДЮСШ ОР профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» виконали норматив майстра спорту України.

Багаторазовим чемпіонам України, чемпіонам та призерам Всеукраїнських та міжнародних змагань – Станіславові Василюку, Яні Волошинюк – чемпіонці Європи з самбо 2021 року, Анастасії Сикіш – срібній призерці чемпіонату Європи з самбо 2021 року, Сніжані Пліш – чемпіонці Європи з самбо 2021 року вручили посвідчення.

Подяку отримав Євгеній Боднарук, заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, старший тренер жіночої збірної команди України з самбо – за високий професіоналізм, підготовку спортсменів міжнародного рівня та вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту Надвірнянщини.

А також за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту Надвірнянщини подяк удостоїлись майстри спорту України, багаторазові чемпіонки України, чемпіонки та призерки Всеукраїнських та міжнародних змагань Галина Ковальська – срібна призерка чемпіонату Європи з самбо-2021 та Сніжана Пліш, інформує Надвірнянська міська рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!