Газета по-надвірнянськи
 

Світлана Онищук – голова Івано-Франківської ОДА

30 липня 2021, 13:15 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 8,445 переглядів

Президент України Володимир Зеленський підписав указ № 281/2021 від 8 липня 2021 р. про призначення головою Івано-Франківської обласної державної адміністрації Світлани Онищук, яка до цього працювала заступником голови облдержадміністрації.

онищук

Під час зустрічі в Офісі Президента Володимир Зеленський вручив новій очільниці Івано-Франківської ОДА службове посвідчення та побажав успіхів на посаді. «Вірю, що ваш фаховий рівень, досвід держслужби та знання регіону допоможе зробити роботу облдержадміністрації ще ефективнішою задля творення історії успіху вашої рідної Івано-Франківщини», – зазначив Президент.

Серед пріоритетів Глава держави назвав розвиток інфраструктури й туристичного потенціалу краю, а також залучення інвестицій, повідомляє сайт «Офіс Президента України».

В інтерв`ю газеті «Галицький кореспондент» Світлана Онищук зазначила: «Думаю, піде до двох місяців на формування команди. Хочу, щоб це були професіонали, порядні люди, які мають авторитет…». «На моє переконання, хай буде працювати менша кількість людей, але щоб оплачували вищу зарплату, премії і надбавки» (щодо апарату ОДА). «…Треба аналізувати штати працівників, функціональні обов`язки, бо є фахівці, які працюють ненормовано, досить важко, а є ті, котрі відсиджують. У нас дуже багато документальної роботи, яку потрібно спрощувати. Треба робити аналіз і наступний керівник апарату ОДА буде це робити. Але робити це треба дуже зважено, щоб не було колапсу».

«Я за те, щоб чиновник їхав до людей спілкуватися, координувати, вирішувати. Мені не подобаються кабінетні чиновники. Хоч розумію, що це буде не так просто подолати».

Довідка. Світлана Онищук народилася 1984 року в селищі Заболотів Івано-Франківської області. У 2002-му закінчила Снятинський сільськогосподарський технікум за напрямом «бухгалтерський облік». У 2005-му – Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника за напрямом «правознавство». Доктор наук з державного управління.

Трудову діяльність розпочала 2002 року юридичним консультантом приватної агрофірми. Проходила службу в органах внутрішніх справ у Прикарпатському юридичному інституті Львівського державного університету внутрішніх справ. Із 2012-го – на різних посадах у Національному агентстві України з питань державної служби та його регіональних підрозділах. Із вересня 2019 року – заступник голови Івано-Франківської ОДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!