Газета по-надвірнянськи
 

У Надвірній запрацював центр вакцинації від COVID-19

30 липня 2021, 12:52 | Рубрика: Влада, Медицина Версія для друку Версія для друку 4,836 переглядів

За словами медиків – це перший єдиний центр у Надвірнянському районі і бажаючих вакцинуватися не бракує. Кожен охочий може отримати свою дозу вакцини. Медики попереджують, після щеплення можливе підвищення температури, нудота та ломота в тілі, але загалом вакцина «CoronaVac» переноситься досить легко. Вакцинують від COVID-19 дві бригади.

Центр-вакцинації

Центр масової вакцинації від коронавірусної інфекції в Надвірній працює щодня з 10.00 до 16.00 год. І знаходиться у приміщенні КП «Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги» на вул. Федьковича, 4.

Оглянути новостворений центр масового вакцинування прибули і керівники району та громади. Самі ж очільники вже щепилися, тепер запрошують жителів району та міста зробити свідомий жест та вберегти своє здоров’я і навіть життя. Медики кажуть, наразі вакцини вистачає для всіх охочих. Надвірнянським центром первинної медичної допомоги уже щеплено 4400 осіб.

вакц

– Я хочу, щоб кожен надвірнянець усвідомив: вакцинуючись, ви допомагаєте не лише собі, а й своїм близьким, адже лише масова вакцинація здатна створити колективний імунітет і зупинити поширення хвороби, – наголосив голова райдерж­адміністрації Володимир Пасько. – Сьогодні разом з усією країною входимо в 5-й етап вакцинальної кампанії. Тепер кожен громадянин, незалежно від групи професійного або медичного ризику, може абсолютно безкоштовно захистити себе від цієї хвороби. Доступ до вакцинації відкритий для всіх. Якщо Ви піклуєтесь про своє здоров’я, своїх рідних і близьких, не хочете тижнями лікуватись і довго відновлюватись після COVID-19, вакцинуйтесь уже зараз!

  • «Сьогодні нам, як ніколи, потрібно бути єдиними в частині мобілізаційного процесу вакцинації всіх верств населення, щоб запобігти новій масштабній хвилі поширення covid-19. Вакцинація – мабуть, єдиний спосіб протидіяти цьому агресивному вірусу. І ми повинні усвідомити, що наше майбутнє залежить саме від вибору – проходити вакцинацію чи ні. Адже принаймні ті, хто вакцинований, за рахунок захисної дії вакцини не підлягатиме госпіталізації, або ж захворювання у них протікатиме в легшій формі, а, отже, не матимемо такої загрозливої ситуації, яка була у лютому – березні цього року у всіх медичних закладах регіону», – зазначив очільник Надвірнянської територіальної громади Зіновій Андрійович.

Інф. Надвірнянської РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!