- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Дорогі жителі Переросля, Фитькова, Цуцилова, Волосова та Гаврилівки!

Posted By Модератор On 20.08.2021 @ 12:08 In Державність,Свята,Україна | No Comments

Із погідним серпневим часом приходить найбільше свято нашої державності – День Незалежності України.

з маками [1]

Вітаю з цим важливим для нас усіх днем, за який боролися, до якого прагнули, і за який молилося не одне покоління українців на нашій землі і за її межами. Ми єдині у досягненні спільної мети – встановленні миру та процвітання у нашій державі, створенні сприятливих умов добробуту для кожного жителя у цей час важких випробувань.

Сьогодні ми є очевидцями, що навіть у 30-ту річницю боротьба за Незалежність Української Держави все ще триває. З кожним роком дедалі більше усвідомлюємо ціну, яку доводиться платити за нашу свободу. Щодня Україна-ненька втрачає своїх кращих синів та дочок у війні проти російської агресії. Шануймо світлу пам’ять про них.

У цей значущий період історії ми повинні залишатися переконаними, що перемога буде за нами і віра в це повинна стати вірним супутником наших дій та рішень. Ми – сильні духом! Ми любимо свій край, свою громаду та країну!

Владні структури нашої громади та культмистецькі працівники і самодіяльні аматори, народні умільці, майстрині вишивок і ужиткового мистецтва, музиканти і співаки та молодь стараються, щоб дух святкування 30-річчя Незалежності України торкнувся душі і серця кожного жителя наших сіл, а всі ми надихнулися оптимізмом для нових господарських, соціальних та культурномистецьких справ у громаді.

Щиро бажаю, щоб це свято надало всім нових сил та енергії для подальших звершень на шляху боротьби за краще майбутнє нашої держави. Будьте здорові, хай щастя вікує у Ваших сім`ях і родинах, мирного всім неба, успіхів і творчих злетів!

Володимир МОЛДАВЧУК,

голова Переріслянської сільської ради.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2021/08/dorohi-zhyteli-pereroslya-fytkova-tsutsylova-volosova-ta-havrylivky/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2021/08/з-маками.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.