- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Єднає спільна мета

Posted By Модератор On 20.08.2021 @ 12:20 In Державність,Ми - українці | No Comments

– Тридцять років тому я зустрів проголошення державної незалежності з інтуїтивною радістю. Мені тоді було 9 років. Я бачив, як радіють батьки, діди і ця радість передалася нам, дітям. Хоч тоді я ще не усвідомлював, яке благо відбулося у нашому житті.

пасько [1]

Незалежність для мене означає найважливіше те, що є для людини – свобода. Свобода у вчинках, у діях, у виборі. Вибір нашого народу здійснений 30 літ тому. Ми вибрали незалежний, самостійний шлях. Шлях, який не може диктувати нам ніхто ззовні, і ми успішно рухаємося цим шляхом.

Дійсно, період становлення – тяжкий. Багато країн його також проходили. Цей шлях займає не одне десятиліття до того моменту, коли настає справжня незалежність держави. Ми на цьому шляху. Досягнуто дуже багато. Перш за все, у нас змінюється свідомість, відбувається відхід від радянських догм та постулатів, у полоні яких ще жили більшість наших жителів. Ми розуміємо, що маємо бути сильні, самостійні і вільні у своєму виборі.

У Надвірнянщині відбулося багато змін. Ми розуміємо, як використовувати ресурс, що є на нашій території. Передусім, це – туристичний ресурс. У нашому краї маємо багато успішних зразків, коли громада вміє використовувати весь потенціал для своєї користі, для розвитку. За цей період дуже сильно покращився економічний інтерес до нашого району. Зокрема, особливо за останні роки зроблено дуже багато доріг, споруджують нові школи, дошкільні дитячі заклади, триває успішний процес децентралізації, відкривають лікарські амбулаторії, інші установи охорони здоров`я, оснащують новими автомобілями «швидкої допомоги». Район успішно розвивається. Звичайно, хотілося б краще, більше. Але, насправді, дуже немало робиться. Просто ми ще живемо у непростий період пандемії. Люди звертають увагу на погані сторони. Мало хто аналізує дійсно як до цих пір було. А треба аналізувати і дивитися. Потрібно бачити, як покращується сервіс для наших людей. Краяни вже забули, приміром, як на початку незалежності не могли в достатній кількості купити продукти харчування. Зараз немає черг, доступний широкий вибір продовольчих і промислових товарів. Доступна і медицина, і лікування, і профілактика.

Особисто я вважаю, що держава змінюється на краще.

Шановні краяни – жителі Надвірнянського об`єднаного оновленого району!

Від усього серця бажаю Вам і Вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров`я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України! Нехай Ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до рідної України-неньки стане невичерпним. Усі випробування, які ми зустрічаємо на шляху розвитку нашої держави, загартовують наш дух, виховують у кожному повагу до Батьківщини та її Прапора. Бажаю нашим громадам бути впертими, свідомими і дійсно вимагати від влади і від себе результатів – побудови багатої, сильної, незалежної держави.

Слава Україні!

Володимир ПАСЬКО,

голова районної державної адміністрації.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2021/08/ednaje-spilna-meta/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2021/08/пасько.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.