Газета по-надвірнянськи
 

Голова ОДА Світлана Онищук ознайомилася з роботою Центру масової вакцинації у Надвірній

13 серпня 2021, 13:07 | Рубрика: Тема дня Версія для друку Версія для друку 783 переглядів

IMG_4780

11 серпня керівництво області, району та міста відвідали Надвірнянський Центр масової вакцинації населення, який працює у Надвірній на вул. Федьковича,4. Голова облдержадміністрації Світлана Онищук спільно з головою райдержадміністрації Володимиром Паськом поспілкувалася із керівництвом та медичними працівниками КП «Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги», в якому функціонує Центр масової вакцинації, проінспектували забезпеченість вакцинами та станом проведення вакцинальної кампанії.

IMG_4796

Зазначалося, що згаданий Центр створили 21 липня. За весь час тут провакцинували 1042 особи. Центр забезпечив імунізацію організованих колективів вакциною Сomirnaty/Pfizer-BioNTech, яку здійснюють мобільні бригади. Наразі вже імунізовано працівників підприємств «Укрнафта» та ТОВ «Свісспан Лімітед». На черзі перебувають ряд трудових колективів та територіальних громад, в яких відбудеться організоване колективне вакцинування.

Проаналізувавши роботу Центру масової вакцинації в Надвірній, керівниця області зазначила, що щоденно збільшується кількість бажаючих вакцинуватися. Жителі Івано-Франківщини усвідомлюють, що єдиним способом вберегтися від коронавірусу є вакцинація, яка покликана сформувати колективний імунітет. Особливий акцент у ці дні ставиться на щеплення освітян.

Кожний має право обирати ту вакцину, яку бажає і яку рекомендує сімейний лікар. За останній час рівень вакцинації на Прикарпатті збільшився на 85 відсотків і коливається щоденно у межах від 3,6 до 5 тисяч щеплень. Влада і медичні установи роблять усе можливе, щоб не було черг при вакцинації і, щоб до людей пільгової категорії за попереднім записом могла приїхати медична бригада. Очільниця області зазначила, що єдиний шлях уникнення спалаку коронавірусу восени – імунізація якомога більшої кількості людей, бо на сьогодні простежується тенденція збільшення кількості інфікованих осіб. Тому кожен краянин має усвідомити цю проблему і не нехтувати своєю, своїх рідних та знайомих безпекою і вчасно вакцинуватися.

Мала зустріч і такий приємний момент. Голова ОДА Світлана Онищук привітала з днем народження директора КП «Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги» Емілію Сем`янів, висловивши їй вдячність за роботу очолюваного колективу і побажавши нових здобутків на ниві охорони здоров`я краян.

Участь у зустрічі взяли директор департаменту охорони здоров`я ОДА Ігор Дмитренко, голова Надвірнянської міської ради Зіновій Андрійович, заступник голови РДА Леся Свідрак, помічник-консультант народного депутата України Василя Вірастюка Олександр Кушлик, які порушили окремі питання життєдіяльності району, зокрема, потреби ремонту доріг та початку процесу знакування габаритно-вагового контролю для вантажного автотранспорту у с. Пнів.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!