Газета по-надвірнянськи
 

Готовність району до опалювального сезону

13 серпня 2021, 13:03 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 613 переглядів

На початку тижня відбулася розширена нарада під орудою голови райдержадміністрації Володимира Паська. Обговорювали питання підготовки до опалювального сезону 2021-2022 рр.

Як зазначив Володимир Пасько, особливу увагу надають закладам освіти, школам і дитячим садочкам, аби безперебійно подавати тепло.

Участь у заході взяли голова районної ради Олександр Кеніз, заступник голови РДА Леся Свідрак, голови та представники ОТГ, керівництво Надвірнянського відділення ПАТ «Івано-Франківськгаз» та філії АТ «Південна».

Володимир Пасько наголосив, що нам необхідно якісно розпочати і провести наступний опалювальний сезон. Теплогенеруючі підприємства повинні якісно надавати послуги з теплозабезпечення впродовж опалювального сезону.

Представники громад відзвітували про готовність до опалювального періоду, про перевірку та підготовку до експлуатації опалювальних систем.

За словами керівника Надвірнянського відділення ПАТ «Івано-Франківськгаз» Ігоря Лундяка, бюджетна сфера району не має заборгованості перед згаданим підприємством.

Інф. РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!