Газета по-надвірнянськи
 

На ХІ позачерговій сесії Надвірнянської міської ради

20 серпня 2021, 11:32 | Рубрика: У міській раді Версія для друку Версія для друку 1,493 переглядів

Під орудою Надвірнянського міського голови Зіновія Андрійовича у залі засідань районної ради 17 серпня н. р. відбулася одинадцята позачергова сесія міської ради. Пленарному засіданню передувала робота у профільних постійно діючих депутатських комісіях, засіданні голів фракцій та комісій.

Це позитивно позначилося на ході сесійного засідання, під час якого депутати, працюючи з планшетами, ефективно і конструктивно обговорювали питання порядку денного з кінцевим результатом прийняття конкретних рішень.

Депутати внесли зміни у Програму розвитку місцевого самоврядування Надвірнянської міської тергромади на 2021 рік, а також зміни до цьогорічного бюджету громади; надали згоду КП «Надвірнянський НЦ ПМД» міської ради на безоплатну передачу туберкуліну для КНП «Дитяча лікарня Надвірнянського району».

Окремим рішенням внесено зміни у програми соціально-економічного розвитку, благоустрою Надвірнянської МТГ. Затверджено положення про електронні консультації та опитування у громаді. Депутати затвердили проекти (програми) Надвірнянської міської тергромади для участі у 12-му обласному конкурсі проектів і програм розвитку місцевого самоврядування.

На позачерговій 11-й сесії встановили режим роботи закладів дошкільної освіти, внесли зміни у програму підтримки обдарованих дітей міської територіальної громади, затвердили положення про піклувальну раду закладу загальної середньої освіти міської ради. Питання про призупинення освітнього процесу у Лісновелесницькій початковій школі знято з порядку денного цієї сесії.

Важливі рішення ухвалили щодо програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжної політики, внісши відповідні зміни, а також стосовно порядків розміщення та демонтажу зовнішньої реклами на території громади – затвердивши їх.

Міські обранці надали дозволи на розроблення детального плану території, затвердивши проекти детального плану території, технічну документацію із землеустрою, а також проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у Надвірній, Стримбі, Мирному, Назавизові, Красній, Гвозді, Верхньому Майдані.

Як поінформував секретар міської ради Тарас Пекарський, письмових депутатських запитів і звернень у міжсесійний період не надходило. Прозвучали усні запити і звернення. Зокрема, депутат Андрій Левицький порушив питання про виділення земельних ділянок учасникам бойових дій на сході України. Василь Будзак клопотав про розв`язання проблеми з підтопленням двох домогосподарств на вул. Річна у Надвірній і про встановлення світлофора на вул. Соборна. Запити Сергія Штогрина стосувалися впорядкування організації дорожнього руху на вул. Соборна у Надвірній, починаючи від верхньої прохідної колишніх лісокомбінату до лісошколи, а також облаштування зупинки на вул. Соборна у Стримбі.

Міський голова Зіновій Андрійович високо оцінив діяльність управлінь та відділів міської ради у підготовці матеріалів сесії, позитивно відгукнувся про роботу старост. Водночас закликав усіх долучитися до підготовки і відзначення прийдешніх свят і, звісно, щиро поздоровив усіх із Днями Державного Прапора і Незалежності України.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!