Газета по-надвірнянськи
 

Надвірнянська лікарня поповнилася сучасним рентгенодіагностичним комплексом

6 серпня 2021, 12:46 | Рубрика: Влада, Медицина Версія для друку Версія для друку 8,067 переглядів

3 серпня у КНП «Надвірнянська ЦРЛ» відкрили рентгенкабінет. Його загальна вартість 4 млн. 700 тис. грн., а закуплений за кошти Державного бюджету.

апарат

Участь у відкритті взяли голова райдержадміністрації Володимир Пасько, голова районної ради Олександр Кеніз, голова Надвірнянської міської ради ТГ Зіновій Андрійович.

«Сьогодні ми вкотре бачимо результат плідної співпраці. Адже тільки так можна досягти хороших результатів, а головне – зробити надання медичної допомоги якісним та ефективним», – зазначив Володимир Пасько. Також посадовець подякував за грамотні менеджерські здібності керівництву медичного закладу.

влада

Для нового рентгенодіагностичного комплексу у приміщенні зробили капітальний ремонт та встановили необхідне устаткування на 475 тис. грн. за кошти міського бюджету.

Лікар-рентгенолог Ігор Мушак провів екскурсію та презентував рентген-комплекс. І саме завдяки новому рентгенологічному обладнанню можна буде виявляти відповідні патології на ранніх стадіях. Променеве навантаження на пацієнта буде у 10 разів менше, а якість обстеження значно вищою.

Нагадаємо, що у 2020 році Надвірнянська ЦРЛ стала опорним закладом. Лікарня отримала 21 пакет Програми медичних гарантій. Фінансування галузі на сьогодні збільшилось до 35,8% за рахунок підписання угоди з НСЗУ. Створено корпоративну інформаційну мережу закладу, підписано договір з медичною інформаційною системою, повідомляє Надвірнянська РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!