Газета по-надвірнянськи
 

Робота в «АТБ» — це просто! Особливості працевлаштування у найпотужнішій торговельній компанії України

27 серпня 2021, 11:16 | Рубрика: Акцент, До відома краян Версія для друку Версія для друку 556 переглядів

Гідна робота завжди поруч

Сезон літнього відпочинку, пляжів і пікніків у горах потроху добігає кінця.Настає час, коли ми готові до певних змін. Є натхнення та сили для нових звершень. Що може бути кращим за стабільну роботу з високим рівнем зарплати, повним соцпакетом і можливістю безоплатного навчання? Особливо, коли вона ще й не за тисячі кілометрів від рідної домівки, а поруч – на відстані прогулянки пішки.

3-стор

Багато хто з нас може помилково вважати, що пошуки роботи з конкурентною зарплатою та гідними умовами праці – це щось надскладне у сучасних умовах.

Як показує практика, цікаву, перспективну, легальну та добре оплачувану роботу нескладно знайти в рідному місті майже поруч зі своєю оселею. Головне – бути готовим до нових звершень.

Чудову можливість знайти своє покликання та розкрити професійний потенціал надає жителям наших західних регіонів найпотужніша за багатьма показниками торговельна мережа України – «АТБ». Влаштуватися сюди дуже просто: неважливо, ви людина з досвідом чи вчорашній випускник. Наймолодший працівник у Львівському регіоні тільки-но відзначив 18-річчя, а найстаршому виповнилося 73 роки!

Основними вимогами для охочих працевлаштуватись є комунікабельність, відповідальність і бажання розвиватися у великому колективі найбільш динамічної компанії країни.

Прості рішення, або як влаштуватися в «АТБ»

Працевлаштування в «АТБ» – простий і зручний процес для шукачів стабільної роботи з конкурентною зарплатою. Повний перелік вакансій у кожному населеному пункті можна переглянути на офіційному сайті компанії за цим посиланням.(https://www.atbmarket.com/ru/career)

Тут можна вибрати місто, вид зайнятості, категорію тощо.

Також на цій сторінці розміщено контакти менеджерів з персоналу (електронна пошта, мобільні телефони) у вашому регіоні, до яких можна звертатися з питань працевлаштування в магазини (як на адміністративні, так і на рядові посади).

Для тих, хто віддає перевагу особистому спілкуванню, є можливість безпосередньо звернутися до адміністрації маркетів. Керівники завжди знайдуть час для співбесіди.

Окрім того, можна подати заявку на посаду, яка цікавить, за допомогою корпоративного сайту «АТБ»(розділ «Кар’єра»), чат-бота уViber, відгукнутися на запропоновані вакансії на сайтах з пошуку роботи Work.ua та Robota.ua.

Переваги кар’єри команді лідерів галузі

Очевидні переваги працевлаштування в «АТБ» не обмежуються стабільною конкурентною заробітною платою, яку виплачують офіційно, та повним соцпакетом. Це ще й можливість навчатися безоплатно, ставати фахівцем, будувати успішну кар’єру. Особливо це актуально у нашому регіоні, адже динамічне розширення мережі потребує міцного кадрового резерву. Тож постійно є потреба у керівниках магазину, заступниках керівника, адміністраторах торговельного залу, товарознавцях, старших охоронцях.

Кадрова політика компанії спрямована на розвиток найціннішого ресурсу – людського капіталу. Аби мати в штаті гарних фахівців, компанія розпочала власним коштом їх готувати. Відкрила у Дніпрі, Львові, Києві й Одесі учбові центри. Протягом кожного року тут підвищують кваліфікацію й отримують можливість кар’єрного зростання більш, ніж 4 тис. громадян.

Львівський учбовий центр здійснює підготовку кандидатів на такі посади: керівник магазину, заступник керівника, адміністратор залу, товарознавець, старший охоронець. Щомісяця тут проходять навчання майже 40 кандидатів. Цікаво, що в часи суворого карантину компанія закупила для них сучасні ноутбуки, аби люди мали змогу навчатися дистанційно. Це не дивно, бо ж «кадрові майстерні» є гордістю компанії.

За офіційними даними понад 85% керівних співробітників торговельної мережі «АТБ» свого часу прийшли в компанію на найпростіші посади. Працюючи і навчаючись, вони стали чудовими фахівцями, почали будували успішну кар’єру. Наочним self-мade прикладом у нашому західному краї є Тетяна Подольська, яка пройшла шлях від продавчині до регіональної директорки Львівського регіону, до якого входять усі західні області нашої країни.

«АТБ» — надійний роботодавець

Дослідження відомого міжнародного кадрового порталу grc.ua показало, що «АТБ» зараз займає найвищі позиції рейтингу кращих роботодавців у галузі роздрібної торгівлі. Роботу в команді лідера вітчизняного ритейлу вважає привабливою більшість шукачів вакансій. За довгі роки роботи «АТБ» має бездоганну репутацію надійного роботодавця, в тому числі й у наших західних областях. Станом на поточний час у Львівському регіоні працює понад 140 магазинів мережі. Мають стабільну роботу з конкурентною зарплатою та кар’єрні перспективи майже шість тисяч осіб. Ці показники постійно зростають, адже компанія вже п’ятий рік поспіль активно розширює торговельну мережу саме в нашому регіоні.   Кожного року на Львівщині, Івано-Франківщині, Закарпатті, Тернопільщині, Буковині з’являються нові комфортні супермаркети «АТБ», отже, тут створюють тисячі робочих місць. Цікава робота є – і вона поруч!

Стас ПРИЩЕПА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!