Газета по-надвірнянськи
 

Шановні працівники та ветерани ДП «Надвірнянський лісгосп»!

20 серпня 2021, 11:54 | Рубрика: Свята, Україна Версія для друку Версія для друку 338 переглядів

Щиро здоровимо Вас із національним святом – Днем Незалежності України!

з  днем nezalegnosti_2016_site

Три десятиліття віддаляють нас від того пам`ятного дня, коли Україна на весь світ заявила про свою волелюбність, відданість ідеалам свободи, про свою самостійність. Утвердження у цьому високому статусі стало для українського народу справжнім випробуванням і, перш за все, на громадянську зрілість, мужність, відвагу. В умовах затяжної російсько-української війни на сході ми працюємо, примножуючи економічний потенціал держави, водночас вкладаючи і свою часточку в перемогу над кремлівським окупантом.

Тому, незважаючи на всі труднощі, ми можемо стверджувати: незалежна Україна відбулася, вона рухається вперед і здолає агресора, поверне анексований Крим, звільнить від ворога і відродить Донбас. Кожен із нас, весь український народ, для цього проявляє рішучість, витримку, відданість національній ідеї.

Від усього серця бажаємо Вам карпатського здоров`я, гуцульського довголіття, чистих помислів душі, як гірська джерельна вода, мудрості мольфара і щасливої долі. Нехай наше життя в Незалежній Україні квітне, як квіти на полонині, і повниться тільки удачами та звершеннями.

Нехай у Ваших родинах і сім’ях усе складається добре, живеться у гараздах і повсякчас панують злагода, мир, любов, достаток та взаєморозуміння.

З Днем народження, дорога Україно!

 Іван КУЗЮК,

т. в. о. директора

ДП «Надвірнянський лісгосп».

Віталій НАСАДЮК,

голова профспілкової організації

ДП «Надвірнянський лісгосп».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!