- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Шановні жителі Ворохти і Татарова та гості нашої Ворохтянської територіальної громади!

Posted By Модератор On 20.08.2021 @ 12:01 In Свята,Україна | No Comments

Вітаю Вас зі знаменними святами – із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

татарів [1]

Із волі Всевишнього 30 літ тому Україна відновила омріяну Незалежність, за яку століттями боролися та вмирали цілі покоління наших славних співвітчизників та які нині захищають від чужинецької сваволі на східних її рубежах. Ця дата втілила в собі давнє прагнення нашого народу до свободи і самовизначення. День Незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються минуле і майбуття України. Минуле має вселяти мудрість, а майбуття – виховувати у нас відповідальність за прийняття рішень.

Нехай це свято стане могутнім стимулом для натхненної, щоденної праці заради злагоди нашого народу, реалізації його потенціалу, а ваші добрі справи примножать славу рідного краю, зокрема, й України загалом! Хай мир і злагода панують у нашому спільному домі.

Проведення п`ятого регіонального фольклорно-етнографічного фестивалю «Татарівська Ватра» та святкування Дня Ворохти у наступну неділю мають величну відзнаку, що відбуваються напередодні 30-річчя Незалежності України. Нинішній рік у нашій громаді позначений також помітним поступом у господарському, соціальному, культурно-мистецькому, духовному і туристичному аспектах.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя і любові, миру і злагоди, творчого натхнення і плідної праці. Нехай Господь береже кожного з нас і неньку Україну!

Тільки ми самі зможемо вибудувати краще майбутнє для себе і для наступних поколінь!

 Олег ДЗЕМ`ЮК,

голова Ворохтянської селищної ради.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2021/08/shanovni-zhyteli-vorohty-i-tatarova-ta-hosti-nashoji-vorohtyanskoji-terytorialnoji-hromady/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2021/08/татарів.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.