Газета по-надвірнянськи
 

Соціальний захист і дотримання санітарного законодавства – як важливі сектори державної політики

13 серпня 2021, 13:05 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 754 переглядів

Учора, 12 серпня н. р., під орудою голови райдержадміністрації Володимира Паська відбулося засідання колегії РДА.

Про стан призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям, пільг та житлових субсидій за перше цьогорічне півріччя доповідала перший заступник начальника управління соціального захисту населення РДА Марія Юрчило.

Соціальний захист жителів – один із найважливіших напрямків державної політики, зазначила посадовець і наголосила, що призначення і виплату соціальної допомоги здійснює управління соцзахисту населення за місцем рестрації уповноваженого представника малозабезпеченої сім`ї. Державна соцдопомога за місцем проживання призначається за умови неотримання зазначеної допомоги за зареєстрованим місцем проживання.

В обговоренні доповіді взяли участь члени колегії, голова районної ради Олександр Кеніз, заступник голови РДА Леся Свідрак, а також Переріслянський сільський голова Володимир Молдавчук, заступник Пасічнянського сільського голови Ольга Ганиш. Голова РДА Володимир Пасько акцентував увагу на важливості співпраці територіальних громад з управлінням соцзахисту РДА, зокрема, у форматі моніторингу ситуації з одержувачами соціальної допомоги від держави.

Начальник Надвірнянського відділу ГУ Держпродспоживслужби в області Іван Гурмак та його колега з Яремчанського відділу Ігор Гундяк поінформували про реалізацію державної політики у сфері державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства на території Надвірнянського району. Зупинився Іван Гурмак і на питаннях моніторингових обстежень суб`єктів господарювання щодо профілактики COVID-19. Також обговорили випадки отруєння дітей в оздоровчих таборах на Яремчанщині, шляхи недопущення подальшого негативного розвитку ситуації та роль у цьому відділень Держпродспоживслужби.

Проблему у сфері оздоровлення дітей під час цьогорічних літніх канікул загострив Володимир Пасько, що стало причиною важливого діалогу між ним, І. Гурмаком та І. Гундяком, до чого приєдналися також члени колегії Юрій Остапчук, Василь Гнатюк.

Голова райдержадміністрації Володимир Пасько запропонував внести зміни до рішення колегії і звернутися до керівників Держпродспоживслужби в Україні та ГУ Держпродспоживслужби в області про те, що нинішня колегія визнає незадовільною роботу представників згаданої служби у районі і вимагає термінового втручання у ситуацію, оскільки, за словами голови Володимира Паська, ситуація виходить з-під контролю… Також голова РДА запросив правоохоронні органи допомогти у роботі Держпродспоживслужби. В. Пасько доручив членам колегії у тижневий термін напрацювати проект змін рішення. Члени колегії одноголосно підтримали його пропозицію.

По завершенні обговорення основних питань на колегії виступив начальник ДПІ у Надвірнянському районі Василь Гнатюк, який інформував про нещодавно внесені Верховною Радою України зміни до Податкового кодексу, що стосується т. зв. «податкової аміністії». Володимир Пасько наголосив на важливості підготовчих заходів з відзначення Дня Державного Прапора України і 30-річчя Незалежності України. Засідання колегії він охарактеризував як продуктивне і наголосив , що колегії надалі стануть систематичними, не будуть декларативними, а ухвалюватимуть конкретні рішення.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!