Газета по-надвірнянськи
 

Володимир Пасько: «Вам випала честь служити у військовій частині, яка тільки формується. Завдяки нашим спільним зусиллям вона стане міцним фундаментом обороноздатності України»

6 серпня 2021, 12:08 | Рубрика: В обороні держави Версія для друку Версія для друку 1,917 переглядів

Днями голова Надвірнянської районної державної адміністрації Володимир Пасько відвідав навчальний центр Національної гвардії України «Старий Лисець», де проводять навчальні збори з резервістами та військовозобов’язаними у складі окремої бригади територіальної оборони області.

Під час цього збору основну увагу зосереджено на практичній підготовці військово­зобов’язаних, приведення підрозділів територіальної оборони у готовність до виконання завдань за призначенням – захисту своєї країни від збройної агресії усіма силами та засобами.

До вишколу тероборонівців залучено офіцерський склад бригади – управління та шести батальйонів, дислокованих у Івано-Франківську, Калуші, Коломиї, Надвірній, Косові і Верховині у кількості 187 осіб, яким у майбутньому належить формувати бригаду територіальної оборони області. Відбуваються теоретичні й практичні заняття, роздільні й спільні командно-штабні тренування, спрямовані на підвищення індивідуальної підготовки та нарощення спроможностей у складі підрозділів. Вивчається матеріальна частина стрілецької зброї, відбуваються заняття із практичних стрільб, тактичної медицини, інженерної підготовки, організації зв’язку тощо.

У перші дні навчання організовують індивідуальну підготовку з кожним воїном. Надалі, на етапі бойового злагодження у складі підрозділів, вони відпрацюють питання щодо організації охорони важливих стратегічних об’єктів, протидії диверсійним діям противника, прикриття держкордону, несення служби на блокпостах тощо.

Зазначалося, що кожен солдат, сержант і офіцер має знати свою роль та місце і щодня, від зборів до зборів, від навчань до навчань, зростати професійно, інформує РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!