Газета по-надвірнянськи
 

Актуальність працевлаштування молоді

24 вересня 2021, 11:56 | Рубрика: Суспільство Версія для друку Версія для друку 1,265 переглядів

Одним із пріоритетних завдань служби зайнятості є питання працевлаштування молоді. Саме молоді люди, завдяки своїй мобільності та високому інтелектуальному потенціалу, є головною рушійною силою сучасного світу.

Якщо говорити мовою статистики, то з 1 січня 2021 року до Надвірнянської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості звернулись 452 особи віком до 35 років. За цей період працевлаштували 194, направлено на навчання 87 осіб.

Фахівці Надвірнянської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості ведуть комплексну роботу з молодими людьми, мотивуючи їх до активного пошуку роботи. Молодь залучають до різноманітних заходів, що спрямовані на формування активної життєвої позиції, адекватної самооцінки, усвідомлення широкого кола своїх можливостей та їх реалізації, оволодіння сучасними технологіями самопрезентації на ринку праці.

Саме з цією метою для молоді віком до 35 років, яка перебувала на обліку в службі зайнятості, впровадили профорієнтаційний проєкт «Планування кар`єри:10 кроків до успіху». Тривав проєкт із квітня по вересень цього року. Фахівці провели 32 заходи, участь в яких взяла 91 молода людина. Під час заходів вони вчилися складати резюме у форматі Word, записували відео-резюме, говорили про підготовку до співбесіди з роботодавцем, про навчання протягом життя. Цікавими стали теми стосовно відкриття власної справи, організували діалоговий майданчик «Моя кар`єра – мій власний бізнес», де успішні підприємці району ділились «історіями успіху». Під час проєкту учасників ознайомили з трудовим законодавством, із ризиками нелегальної трудової міграції. Як результат, 47 молодих людей працевлаштували, 22-х – направили на навчання, двоє – взяли участь у тимчасових роботах та ще дві особи самостійно відкрили власну справу. Щоб надавати учасникам проєкту цікаві поради щодо побудови власної кар’єри, фахівці створили телеграм-канал «Молодь та кар`єра», який і надалі діятиме, незважаючи на закінчення проєкту.

Питання працевлаштування молоді завжди залишатиметься на часі, адже молодь – це складова робочої сили, додатковий потенціал, який може істотно вплинути на покращення економічного та соціального стану громади. А фахівці служби зайнятості завжди «тримають руку на пульсі», індивідуально підходячи до працевлаштування молодих людей.

Надвірнянська районна

філія Івано-Франківського

обласного центру зайнятості.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!